Allahindlus!

Tamron SP 90mm f/2.8 Di VC USD Macro objektiiv Nikonile

728.12 633.47

  • 90 mm telemakro objektiiv
  • Suure, f/2.8 maksimaalse avaga
  • Kiire ning vaikse USD teravustamismootoriga
  • Integreeritud Tamron VC pildistabilisaator
  • Nikon FX & DX peegelkaameratele

6 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

  Osta kohe, maksa hiljem. Kolmes võrdses osas 3 x 211.16 €
Tootekood: 4960371006048 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Kvaliteetne optika, tipptasemel tootedisain ning suurepärane kasutusmugavus – need iseloomustavad uut Tamron SP 90mm f/2.8 Di VC USD Macro (Mudel F017) objektiivi kõige täpsemalt. Selles objektiivis on kombineeritud kõrgelthinnatud optiline disain uute funktsioonide ning tootedisainiga.
XY-Shift (horisontaalsel ning vertikaalsel teljel toimuv nihe) kompensatsiooni lisamine teeb niigi hea pildistabilisaatori veelgi paremaks ning parandab ka stabilisaatori tööd nii makro- kui teleasendis. USD teravustamismootori kontrollalgoritmide uuendused parandavad teravustamise kiirust ning täpsust mitmetes situatsioonides. Lisaks on sel objektiivil ka tipptasemel niiskus- ja tolmukindlus koos fluoriinvääristusega eesmisel elemendil, mis omakorda hoiab mustuse optikalt eemal – niimoodi saab objektiivi muretult ka ekstreemsemates oludes kasutada.
See kõik annab kokku SP seeria väärilise, üleni metallist tuubusega kvaliteetse makroobjektiivi, mida on mugav ja kindel käes hoida ning ka kvaliteetset pilti teha.

Tamron SP 90mm f/2.8 Di VC USD makroobjektiiv on hea näide sellest, kuidas objektiivide valmistamise innovatsioon on liikumas kaameratootjate käest kolmanda osapoole tootjate juurde. ~ 100 mm makroobjektiivid oleks nagu suured arengusammud seljataha jätnud, et edasi minna vaikse evolutsiooniga. Siis tuleb aga Tamron ning teeb revolutsiooni, pakkudes pildikvaliteeti, stabilisaatorit, teravustamist, ilmastikukindlust ning head kasutusmugavust väga mugaval, soodsal vormil. Ning ühegi eelmise aspekti osas ei ole järelandmisi tehtud. Just seetõttu sobib see makroobjektiiv nii harrastajatele kui paduproffidele samaaegselt.
Vaata lähemalt Tamron SP 90mm f/2.8 Di VC USD makroobjektiivi ülevaadet Digitest.ee lehel »

SP seeriale kohane optiline kvaliteet
Selle objektiivi optiline konstruktsioon koosneb 14 elemendist 11 grupis, millest üks on madala dispersiooniga (LD Low Dispersion) ning kaks eriti madala dispersiooniga (XLD eXtra Low Dispersion) klaaselementi, mis hoiavad lateraalse ning teljel oleva kromaatilise aberratsiooni kontrolli all ning tagavad suurepärase pildikvaliteedi.
Objektiivis kasutusel olev nn ujuv elemendigrupp koostöös teiste elemenditega korrigeerib erinevaid optilisi moonutusi kodu teravustamiskauguse ulatuses. Niimoodi on maksimaalne pildikvaliteet tagatud nii makroasendis kui lõpmatusesse teravustades.
Sisepeegeldus ning varikujutised võivad ka kõige paremini planeeritud kaadri ära rikkuda. Seetõttu on objektiivis kombineeritud kaks erinevat vääristust – eBAND (Extended Bandwidth & Angular-Dependency) vääristus on pandud BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) vääristuse peale – mis omakorda sisuliselt elimineerib nii sisepeegelduse kui ka varikujutiste tekke. Seda isegi päikeselise ilmaga vastu valgust pildistades.

Tamroni VC pildistabilisaator koos XY-nihke kompenseerimisega
Tamron VC pildistabilisaatorile on lisatud uus XY-nihke kompenseerimine, mis oluliselt parandab stabilisaatori võimekust nii makro- kui lõpatuse asendis.

Kombineerides bokeh teravusega
Tamroni 90 mm makroobjektiivide – nii vanade käsitsi teravustamisega kui uute autofookusega – ühiseks nimetajaks on olnud suurepärane bokeh. Uue objektiivi disainimisel lähtuti samast tootefilosoofiast, samas kombineerides seda kõrge lahutusvõimega. Seetõttu ei jää objektiivi detailsus alla tänapäeva kõrge lahutusvõimega kaamerate võimekusele, samas pakub suurepärast üleminekut ning meeldivat bokeh’t.

Niiskus- ning tolmukindel konstruktsioon
Tipptasemel niiskus- ning tolmukindlus tagab mugava, töökindla kasutuse igas situatsioonis. Lisaks on objektiivi eesmine element fluoriinvääristusega, luues klaasil vett ja mustust hülgava kihi.

Optimaalselt häälestatud USD mootor
Objektiivis kasutusel olev USD mootor on optimeeritud makrofotograafia vajadusi silmas pidades, tagades kiire, täpse ning pea hääletu töö et ka pelglikum subjekt ära ei ehmataks. Vajadusel saab ka niigi kiiret ja täpset teravustamist käsitsi korrigeerida ilma, et peaks objektiivi käsitsi teravustamise asendisse lülitama.

SP (Super Performance) seeria
Tamroni SP seeria objektiivid on optiline tippklass, kus ei ole tehtud kompromisse pildikvaliteedi osas. Objektiivid on disainitud sedasi, et need kataks ka nõudlikuma proffesionaali vajadused.

eBAND ning BBAR vääristus
Kasutades uue põlvkonna eBAND nind BBAR vääristust objektiivi elementidel vähendatakse oluliselt sisepeegeldust ning varikujutist. Niimoodi saab pildistada ka ülilainurkasendis vastu päikest ilma, et sisepeegeldused pilti rikuks.

XLD ning LD klaaselemendid
Selle objektiivi optilises disainis on kasutatud esmaklassilisi elemente. XLD (eriti madala dispersiooniga) element, mis on valmistatud spetsiaalsest klaasist ning on üliväikese refraktiivsuse indeksiga. See omakorda tähendab, et pildid on teravad ning kontrastsemad, kuna kromaatiline aberratsioon on viidud miinimumini.

Valgusjõuline, väiksema teravussügavusega
Tänu maksimaalsele f/2.8 avale on võimalik subjekti taustast natuke eraldada. Lisaks, tänu suurele avale on ka hämaras pildistamine lihtsam.

USD mootor
Tamroni USD (Ultrasonic Silent Drive) teravustamismootor tagab ülikiire, peaaegu hääletu opereerimise. Sedasi saad pildistada ka sellised loomi ning linde, kes väikseimagi heli peale kaadrist plehku panevad.

VC (Vibration Compensation) pildistabilisaator
Unusta ära udused pildid, kuna ei ole võimalik kasutada piisavalt lühikest säriaega või statiivi. Tamroni VC (Vibration Compensation) silub need väikesed liikumised, mis tulevad statiivita käest pildistades.

Lisainfo

Sobivus kaamerale

Nikon täiskaader peegelkaamerad, Nikon poolkaader peegelkaamerad

Pildistabilisaator

Jah

Suum / fiks

Fiksobjektiiv

Objektiivi tüüp

Tele

Spetsiaalobjektiiv

Makroobjektiiv

Fookuskaugus

90 mm

Maksimaalne ava

f/2.8

Minimaalne ava

f/32

Optiline konstruktsioon

14 elementi 11 grupis

Teravustamine

Manuaalne fookus, Autofookus

Teravustamismootor

USD (Ultrasonic Silent Drive) mootor

Pideva manuaalse fookuse võimalus

Jah

Objektiivi bajonett

Nikon F

Lähim teravustamiskaugus

30 cm

Pildistabilisaatori disain

Tamron VC (Vibration Compensation)

Diafragma labade arv

9

Maksimaalne suurendus

Läbimõõt

79 mm

Pikkus

117,1

Kaal

610 g

Filtrikeere

62 mm

Ilmastikukindlus

Tolmukindel ja niiskuskindel

Komplekti sisu

Objektiiv, Eesmine objektiivikork, Tagumine objektiivikork, Päikesevarjuk

Sobiv päikesevarjuk

HF017

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tamron SP 90mm f/2.8 Di VC USD Macro objektiiv Nikonile”