Viomi robottolmuimeja S9, valge

561.47

  • Multifunktsionaalne robottolmuimeja
  • Puhastab ja peseb põranda
  • Automaatne tühjendamine tühjendusjaamas
  • Nutirakenduse kaudu juhitav
  • 360° LDS laserskaneerimine ja kaardistamine

3 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 6923185618317 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Viomi S9 robottolmuimeja töötab sujuvalt koos tühjendusjaamaga, mis tühjendab roboti automaatselt mustusest ja tolmust. See võimaldab käed-vabad puhastamist kuni 30 päeva. Kui robottolmuimejat ei ole enam vaja tühjendada, siis ei puutu ka Sina ega Sinu pere nii tihti enam kokku tolmu ja muude kahjulike osakestega, mis võivad tolmuimeja käsitsi tühjendamisel õhku paiskuda.

Automaatne tühjendamine
Tühjendusjaamal on tõhusam mootor ja imemisvõimsus ning lühem õhutoru kui teistel isetühjenevatel robottolmuimejatel. See võimaldab jaamas tolmu ja mustuse tõhusalt ja kiiresti koguda. Automaattühjendusjaam on ka üks väiksemaid turul, kuna Viomi unikaalne imemistehnoloogia ei nõua suurt alumist osa, mis võtab palju põrandapinda. Kui tühjendusjaama mahukas 3-liitrine tolmukott hakkab täis saama siis tuleb Sulle selle kohta tevitus. Tühjendusjaama tolmukotti tuleb vahetada keskmiselt vaid kord kuus. Lisaks on tolmukotti on lihtne sulgeda, nii et tolm jääb selle sisse ega paisku õhku laiali.

Olekuindikaatorid
Robottolmuimejat peab olema lihtne kasutada. Just sellel põhjusel näitab Viomi S9 aku laetuse taset ja ühtlasi kuvab ka tühjendusasendit nii LED-ekraanil kui ka Mi Home nutirakenduses, kui on aeg tolmukotti vahetada. Kui midagi on valesti, teavitab robottolmuimeja Sind sellest ka oma kõlari kaudu.

Kolm-ühes tolmu imemine, pühkimine ja moppimine 2-in-1 hübriidpaagiga
Kas poleks imeline puhastamise pärast mitte stressata? S9 suudab üheaegselt imeda tolmu, pühkida põrandaid ja neid ka moppida. Hübriidpaak koosneb tolmupaagist (300 ml) ja veepaagist (250 ml) ning sellel on elektriliselt juhitav veepump, mis võimaldab kontrollitud ja täpset vee kasutamist. See hoiab ära lekked ja võimalikud veekahjustused põrandale. Teised robottolmuimejad, millel pole elektriliselt juhitavat veepumpa, töötavad tavaliselt raskusjõu mõjul, mis võib vabastada liigselt vett.

Unikaalne Y-mopi funktsioon
Viomi ainulaadne Y-mustri režiim simuleerib edasi-tagasi käsitsi puhastamist, mis puhastab ära ka tõrksamad plekid. Võimas tehnoloogia võimaldab saavutada pesutulemust, mida tavaliselt robottolmuimejalt ei oodata. Sa hindad seda funktsiooni alles siis, kui oled lõpptulemust oma silmaga näinud. Seda tehnoloogiat kasutatakse ainult Viomi seadmetes. Y-mustriga režiimi ja traditsioonilise S-mustri vahel vahetamine on lihtne.

Tõhus imemisvõimsus osakeste ja allergeenide püüdmiseks
S9 võimas 2700 Pa imemisvõimsus püüab kergesti kinni kõike alates tolmust kuni karvadeni ja isegi raskemate osakesteni. Imemisvõimsus pole aga ainus määrav tegur. Viomi S9 robottolmuimejal on ka ujuv põhihari. Miks on ujuv põhihari nii oluline? Ilma ujuva põhiharjata robottolmuimejad ei suuda tavaliselt eemaldada mustust ja osakesi ebatasastelt pindadelt. Ujuv põhihari on painduv ja kohandub puhastatava aluspinnaga, jõudes seeläbi ka tolmu ja mustuseni põranda pragudes ja vaibal, tagades nii tõhusama puhastustulemuse. S9 puhastab ka seintelt tolmu imava küljeharjaga.

360° LDS laserskaneerimine ja kaardistamine
Tänu üliintelligentsele LDS 2.0 laserskaneerimis- ja kaardistamissüsteemile suudab Viomi S9 kiiresti ja täpselt luua maksimaalse täpsusega ja katva kodu korruseplaani puhtama kodu jaoks. Robottolmuimeja liigutusi saad jälgida oma kodu detailsel korruseplaanil nutirakenduse Mi Home kaudu. Viomi S9 robottolmuimejal on kokkupõrke-, kukkumiskaitse- ja seinaandurid intelligentseks ja täpseks navigeerimiseks.

Mitme kihi kaardistamine
Viomi S9 mahutab kuni 5 erinevat kaarti, mis sobivad ideaalselt kõigile, kes elavad praegu või tulevikus suuremas kodus. See võimaldab kasutada robottolmuimejat mitme kihi tõhusaks puhastamiseks (sest seade ei pea iga kihi põrandaplaani uuesti õppima).

Auto Boost tehnoloogia
Tänu intelligentsele Auto Boost tehnoloogiale kasutab Viomi S9 vaipade imemiseks automaatselt tõhusamat imemisvõimsust. Tänu sellele funktsioonile puhastab robottolmuimeja tõhusalt ka sügavamale vaiba sisse imendunud tolmu ja mustuse.

Suurepärane takistuste ületaja
Kodu tolmuimejaga puhastamisel puutub robottolmuimeja loomulikult kokku mitmesuguste takistustega nagu läved ja vaibad. Viomi S9 ületab kergesti kuni 2 cm kõrgused läved ja põrandaliistud, vaipadest rääkimata. Seega ei pea Sa robottolmuimeja tõttu vaipu teisaldama ega muid lahendusi välja mõtlema.

Mi Home ja Google Assistant

Viomi usub peaaegu piiramatutesse võimalustesse ega piira tarkvara kasutamist. Viomi ja Mi Home nutirakenduse abil saad oma puhastusroboti liigutusi ja tegevusi piiramatul viisil kohandada vastavalt oma vajadustele. Mi Home abil saad hõlpsalt luua No-Go tsoone, virtuaalseid seinu, puhastusgraafikuid ja palju muud. Loomulikult saad reguleerida ka imemisvõimsust ja valida, kas robottolmuimeja kasutab tolmuimeja või mopi funktsiooni või võib-olla isegi mõlemat. Lisaks on robottolmuimejal ka Google Assistant hääljuhtimise tugi.

Lisainfo

Tolmumaht

0,3 l

Veepaagi maht (l)

0,25

Sisendvool (V)

220

Aku mahutavus

5200 mAh

Värvus

Valge

Kõrgus (mm)

98

Laius (mm)

350

Sügavus (mm)

350

Kaal (g)

3800

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Viomi robottolmuimeja S9, valge”