Wacom puutepliiats Bamboo Ink Smart Stylus

76.91

  • Nutikas puutepliiats
  • Ergonoomiline disain
  • Kaks seadistatavat küljenuppu
  • Komplektis kolme tüüpi otsakud
  • Ühildub Windows 10 seadmetega

Laost otsas

Tootekood: 4949268621588 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Nutikas puutepliiats
Naudi uusi ja nutikaid viise oma ideede teostamiseks. Lihtsalt haara oma Bamboo Ink puutepliiats kätte, et silmapilkselt Windows Ink või hoopis muu puutepliiatsit toetav rakendus avada. Bamboo Inkiga unustad hetkega, et kasutad tipptasemel nutiseadet digitaalsel ekraanil, sest see istub käes loomulikult nagu harilik pliiats. Bamboo Ink sobib kasutamiseks paljude Windows 10 seadmetega.

Optimeeritud Windows Inkiga töötamiseks
Vajuta puutepliiatsi tipus olevat nuppu, et avada Windows Ink Workspace ning asuda märkmeid tegema või visandama. Seda saab kasutada ka teiste puutetundlikke pliiatseid toetavaid rakendusi nagu näiteks Bamboo Paper. Bamboo Ink sobib kasutamiseks paljude Windows 10 seadmetega.

Lase oma ideed valla
Bamboo Ink on pliiats. Lihtne. Kõige intuitiivsem ja loomulik tööriist kirjutamiseks, visandamiseks ja märkmete tegemiseks. Bamboo Inkiga on kaasas kolme erinevat tüüpi otsakuid – pehme, keskmine ja tugev – võimaldamaks personaalset ja autentset kasutuskogemust. Tänu suurele tundlikkusele saab Bamboo Inki igast tõmbest täpne digitaalne peegeldus Sinu ideedest.

Mugav käsitsemine
Tee märkmeid, visanda või tööta dokumentidega – Bamboo Ink ergonoomiline kolmnurkne profiil ja pehme pealispind tagavad mugavuse ka tundidepikkusel kasutamisel.

Võta otsetee
Tänu kahele küljenupule, mille funktsioone saab seadistada (sõltub kasutatavast seadmes), kiirendab Bamboo Ink ka töökulgu ja säästab aega.

  • Surveastmeid: 4098
  • Bluetooth ühendus
  • Toide: AAAA patarei

Lisainfo

Sobiva ekraani tüüp

Mahutundlik puuteekraan

Integreeritud pliiats

Ei

Värvus

Must

Pikkus (mm)

147

Diameeter (mm)

10

Kaal (g)

19

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Wacom puutepliiats Bamboo Ink Smart Stylus”