Xiaomi autokaamera 70mai Lite Midrive D08

56.81

  • 5-megapiksline autokaamera
  • 2″ LCD ekraan & 130° vaateväli
  • Integreeritud WiFi & parkimisrežiim
  • Tsükliline videosalvestus
  • Automaatne õnnetuse tuvastus

5 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 6971669780654 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Öörežiim
70mai Lite autokaamera pildikvaliteet on ülimalt terav ja selge nii tumedas kui ka eredas valguses. Starvis CMOS Sony IMX307 sensor kohandab enda seadistuse vastavalt ümbritsevale valgusele automaatselt vahetult enne salvestama hakkamist.

1080p Full HD
70mai Lite autokaamera tagab FullHD pildikvaliteedi kogu tee vältel. HDR tehnoloogia tagab kontrastsuse ja parandab pildikvaliteeti ja selgust ekraanil. Ka hämaras valguses suudab 70mai autokaamera kuvada sama selge pildi nagu päevavalguses. Lai 130-kraadine vaateväli vähendab pimedate nurkade tekkimise võimalust ja tagab, et neli sõidurada on korraga kaadris.

24h parkimisrežiim
Tänu integreeritud G-Sensorile hakkab autokaamera automaatselt salvestama, kui toimub kokkupõrge vms ka siis, kui Sinu auto on pargitud. Lisaks tuletab kaamera Sulle ka autosse istudes meelde jäädvustatud videot vaadata.

Praktiline rakendus ja integreeritud WiFi
Naudi fotosid ning reaalajas videopilti jälgimist ja varem salvestatud videode vaatamist. Kõike tänu integreeritud WiFile, mis võimaldab kaamera ühendada praktilise rakendusega, kus näed mugavalt kõiki salvestatud videosid ja tehtud pilte. Toetab nii iOS kui Android seadmeid.

WDR
WDR tehnoloogia aitab reguleerida säritust ning võimaldab kaameral kinni püüda detailsed kaadrid nii hämaras kui ka eredas valguses. Tänu sellele on kaamera valgusjõulisem ning toob Sinuni erksamad pildid ja kaadrid.

Tagasihoidlik disain
Kaameral on kompaktne ja tagasihoidlik disain, mis sobitub ideaalselt Sinu auto interjööriga ning peitub tahavaatepeegli taha.

Tsükliline videosalvestus
70mai autokaamera toetab microSD mälukaarte. Tänu tsüklilisele videosalvestusele ei pea Sa mõtlema vanade videote kustutamise peale, et mälukaardil ikka alati ruumi oleks, kuna kaamera salvestab automaatsel vanad failid üle. Kaamera toetab 8–64 GB microSD kaarte.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Xiaomi autokaamera 70mai Lite Midrive D08”