Xiaomi autokaamera 70mai Rearview Mirror

104.81

  • Tahavaatepeegli külge kinnituv autokaamera
  • 5″ IPS ekraan & 140° vaateväli
  • Integreeritud WiFi & parkimisrežiim
  • Tsükliline videosalvestus
  • Automaatne õnnetuse tuvastus

4 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 6971669780555 Kategooriad: , , , , Silt:

Kirjeldus

Super HD pildikvaliteet
Tahavaatepeegli külge kinnituv autokaamera on varustatud 5-tollise IPS ekraaniga ning suudab pakkuda 2560 × 1600  lahutusvõimega 30 fps pildikvaliteeti.

Laiem vaateväli
Kuuekihiline klaaslääts suudab tagada kristallselge salvestuskvaliteedi. 140-kraadine vaateväli võimaldab korraga suuremal alal silma peal hoida. f1.8 ava laseb võimaldab ka hämaras parema valgusega videosid salvestada.

24h parkimisrežiim

Tänu integreeritud G-Sensorile hakkab autokaamera automaatselt salvestama, kui toimub kokkupõrge vms ka siis, kui Sinu auto on pargitud. Lisaks tuletab kaamera Sulle ka autosse istudes meelde jäädvustatud videot vaadata.

Praktiline rakendus ja integreeritud WiFi
Naudi fotosid ning reaalajas videopilti jälgimist ja varem salvestatud videode vaatamist. Kõike tänu integreeritud WiFile, mis võimaldab kaamera ühendada praktilise rakendusega, kus näed mugavalt kõiki salvestatud videosid ja tehtud pilte. Toetab nii iOS kui Android seadmeid.

Selged kaadrid ka udus
Kaamera on varustatud tehnoloogiaga, mis on võimeline eemaldama moonutusi ning seeläbi parandama uduste kaadrite kvaliteeti.

WDR
WDR tehnoloogia aitab reguleerida säritust ning võimaldab kaameral kinni püüda detailsed kaadrid nii hämaras kui ka eredas valguses. Tänu sellele on kaamera valgusjõulisem ning toob Sinuni erksamad pildid ja kaadrid.

Tsükliline videosalvestus
70mai autokaamera toetab microSD mälukaarte. Tänu tsüklilisele videosalvestusele ei pea Sa mõtlema vanade videote kustutamise peale, et mälukaardil ikka alati ruumi oleks, kuna kaamera salvestab automaatsel vanad failid üle. Kaamera toetab 8–64 GB microSD kaarte.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Xiaomi autokaamera 70mai Rearview Mirror”