Xiaomi IP kaamera Mi Wireless Outdoor Camera 1080p

113.53

  • 1080p FullHD videosalvestus
  • Automaatne liikumistuvastus
  • Lai 130° vaateväli
  • WiFi ühenduvus
  • Ilmastikukindel disain

4 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 6934177722004 Kategooria:

3 makset 31.54€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p on välitingimustes kasutamiseks mõeldud IP kaamera, millel on 1080p FullHD videosalvestus ja lai 130° vaateväli. Mahukas 5700 mAh aku lubab juhtmevaba kasutamist kuni 90 päevaks. Komplekti kuulub IP kaamera ja vastuvõtja, mis võimaldab korraga ühendada kuni 4 kaamerat. Lisaks on kaamera WiFi ja Ethernet ühendus.

Muuda oma kodu turvaliseks
Xiaomi Mi Outdoor Security Camera pakub suurepärast turvalahendust oma vara ja lähedaste kaitsmiseks. See täiustatud juhtmevaba IP kaamera pakub pidevat 1080p FullHD pilti 130° vaateväljaga. Kaameral on ka mitmeid nutikaid funktsioone, mis võimaldavad muu hulgas tuvastada inimesi, saata teateid Sinu nutitelefoni ja jälgida öiseid sündmusi.

Lai 130° vaateväli
Jälgi oma maja ümber toimuvat 1080p FullHD kõrglahutusega. Nii detailse pildi puhul ei jää üksi detail märkamata.

Selged pildid ka pimedas
Tänu WDR-tehnoloogiale ja suurele F 2.1 avale suudab kaamera salvestada selgeid ja üksikasjalikke pilte ka pimedas. Kaamera öise nägemise kaugus on kuni 7 meetrit.

Võimalik ühendada kuni 4 kaamerat
Nutivastuvõtjaga saad ühendada korraga kuni 4 kaamerat, et salvestada maja igat nurka. Seejärel saad vaadata tegevust otse oma nutitelefonist või kontrollida salvestatud liikumistuvastust.

Töökindel ja stabiilne disain
Kaamera on loodud töötama -20 °C – 50 °C kraadi vahemikus. Lisaks vastab see IP65 sertifikaadile, mis tähendab, et kaamera on ilmastikukindell ega karda tolmu ja vihma.

Vargusvastane kruvikinnitus
Kaamera on varustatud vargusvastase kruvikinnitusega ja sisseehitatud güroskoobiga. Kohe kui kaamera tuvastab ebatavaline tegevuse, siis saadab see reaalajas hoiatuse Sinu nutitelefoni.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Xiaomi IP kaamera Mi Wireless Outdoor Camera 1080p”