Xiaomi Mi robottolmuimeja Mop 2 Pro+, must

411.96

  • Multifunktsionaalne robottolmuimeja
  • Puhastab ja peseb põranda
  • Suur 3000 Pa imemisvõimsus
  • 16 ülitäpset andurit
  • Nutitelefoniga juhitav

8 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 6934177724565 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Xiaomi Mi Mop Pro+ 2 on võimas kõik-ühes tolmuimeja, mis puhastab ja peseb põranda, jättes selle laitmatult puhtaks. Lisaks on ülitäpse veedosaatori, VSLAM+TOF 3D navigatsioonisüsteemi ja vastupidava 5200 mAh akuga tolmuimeja kukkumis- ja kokkupõrkekindel.

Tõhus skannimine täpsete kaartidega
Xiaomi Mop Pro+ 2 aitab hoida Sinu kodu põrrandad alati puhtana, tänu oma 3000 Pa imemisvõimsusele. Seadmel on 16 ülitäpset sensorit, mis analüüsivad puhastatavaid alasid, et tolmuimeja saaks genereerida majast täpsed kaardid. Samuti tuvastab see ka takistused, tagades ülitõhusa koristamise.

VSLAM+TOF 3D takistuste tuvastamise tehnoloogia
Mi Robot Pro+ 2 on varustatud sama TOF 3D-tehnoloogiaga, mida kasutatakse isejuhtivates sõidukites. See on lisatud 16 intelligentsele andurile, et  mõõta täpselt kaugusi ja viia puhastamine lõpule ilma esemeid (mööbel, jalanõud, kaablid) tabamata. Tolmuimeja aeglustab kokkupõrke vältimiseks iga kord, kui selle teele ilmub takistus. Samuti on see võimeline mõõtma mööbli kõrgust ja arvutama, kas ta mahub mööbli alla või mitte. Lisaks suudab robottolmuimeja ületada kuni 2 cm kõrguseid takistusi nagu näiteks lävepakud. Teisest küljest aga simuleerib intelligentne navigeerimine VSLAM 3D-ga algoritmi, mille tulemuseks on parem kaardistamise jõudlus, mis suurendab reaalajas mõõtmise võimalust marsruudi planeerimise ja kaardihalduse täpsuseks.

Nutikas kaardihaldus ja täielik juhtimine nutirakenduse kaudu
Xiaomi Mi Mop Pro+ 2 tuvastab kõiki kodu detaile ja piiritleb erinevaid ruume, võimaldades Sul kaarte kontrollida ja hallata oma nutitelefoni ja rakendusest Mi Home abiga. Rakenduses saad määrata koristusjärjekordi, märkida võtmekohti, luua virtuaalseid seinu, puhastada ainult teatud ruume jne.

Suur 3000 Pa imemisvõimsus
Omadus, mis paneb Sind uut Mi Mop Pro+ 2 tolmuimejat valima on selle hämmastav imemisvõimsus, mis ulatub kuni 3000 Paskalinip. Lisaks külgharjale ja ümarharjale on uus Xiaomi tolmuimeja võimeline imema ka mikroskoopilisi osakesi, nagu tolm, mustus, kassiliiv ja lemmiklooma karvad.

250ml veepaak: 2-ühes puhastus
Vapustav Mop Pro+ 2 suudab tänu 250 ml elektrilisele veepaagile ka põrandaid pesta. Elektriline veepaak tagab vee väljalaskekiiruse kontrolli, muutes selle ühtlaseks, et põrand oleks ideaalselt pestud. Pealegi piisab sellisest veemahuti mahust kuni 160m2 põrandate puhastamiseks.

5200 mAh aku
Lisaks on Mop Pro+ 2 ka mahukas 5200 mAh aku, mis suudab ühe laadimisega puhastada kuni 180 minutit. Seega sobib Pro+ 2 ideaalselt umbes 240m2 kodudesse.

  • Imemisvõimsus: 3000 Pa
  • Tolmupaak: 550 ml
  • Veepaak: 250 ml
  • Aku mahutavus: 5200 mAh
  • Ühildub nii Android kui ka iOSiga

Lisainfo

Filtri tüüp

HEPA

Tolmumaht

0,55

Veepaagi maht (l)

0,25

Aku kestvus

180 minutit

Laadimisaeg

360 minutit

Aku mahutavus

5200 mAh

Aku tüüp

Liitium-ioon aku

Värvus

Must

Kõrgus (mm)

81,5

Diameeter (mm)

350

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Xiaomi Mi robottolmuimeja Mop 2 Pro+, must”