Xiaomi Mi Wireless Outdoor Camera

83.33

  • Xiaomi vastuvõtjaga ühilduv lisakaamera
  • 130° vaateväli ja 1080p FullHD videosalvestus
  • Selge pilt nii päeval kui ka öösel
  • WiFi ja Ethernet ühenduvus
  • IP65 ilmastikukindlus

2 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 6934177722028 Kategooria:

3 makset 23.15€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p on välitingimustes kasutamiseks mõeldud turvakaamera, millel on 1080p FullHD videosalvestus ja lai 130° vaateväli. Mahukas 5700 mAh aku lubab juhtmevaba kasutamist kuni 90 päevaks. Lisaks on kaameral WiFi ja Ethernet ühenduvus.

Muuda oma kodu turvaliseks
Xiaomi Mi Outdoor Security Camera pakub suurepärast turvalahendust oma vara ja lähedaste kaitsmiseks. See täiustatud juhtmevaba turvakaamera pakub pidevat 1080p FullHD pilti 130° vaateväljaga. Kaameral on ka mitmeid nutikaid funktsioone, mis võimaldavad muuhulgas tuvastada inimesi, saata teateid Sinu nutitelefoni ja jälgida öiseid sündmusi.

Lai 130° vaateväli
Jälgi oma maja ümber toimuvat 1080p FullHD kõrglahutusega. Nii terava pildi puhul ei jää üksi detail märkamata.

Selged pildid ka pimedas
Tänu WDR-tehnoloogiale ja suurele F 2.1 avale suudab kaamera salvestada selgeid ja üksikasjalikke pilte ka pimedas. Kaamera öise nägemise kaugus on kuni 7 meetrit.

Võimalik ühendada kuni 4 kaamerat
Nutivastuvõtjaga (ei kuulu komplekti) saad ühendada korraga kuni 4 kaamerat, et salvestada maja igat nurka. Seejärel saad vaadata tegevust otse oma nutitelefonist või kontrollida salvestatud liikumistuvastust.

Töökindel ja stabiilne disain
Kaamera on loodud töötama -20–50 °C kraadi vahemikus. Lisaks vastab see IP65 sertifikaadile, mis tähendab, et kaamera on ilmastikukindel, ega karda tolmu ja vihma.

Vargusvastane kruvikinnitus
Kaamera on varustatud vargusvastase kruvikinnitusega ja sisseehitatud güroskoobiga. Kohe kui kaamera tuvastab ebatavaline tegevuse, siis saadab see reaalajas hoiatuse Sinu nutitelefoni.

NB! Turvakaamera kasutamiseks tuleb see ühildada Xiaomi vastuvõtjaga (ei kuulu komplekti).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Xiaomi Mi Wireless Outdoor Camera”