Xiaomi õhupuhasti Mi Air Purifier 2S

191.35

  • Nutikas lasersensoriga õhupuhasti
  • Puhastab ruumi kuni 10 minutiga
  • Eemaldab kahjulikud ained & halvad lõhnad
  • Ülimalt vaikne ja energiasäästlik
  • Jälgi õhukvaliteeti otse oma nutiseadmest

Laost otsas

Tootekood: 6934177700996 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Uudne OLED ekraan kuvab rohkelt infot
Mi Air Purifier 2S on varustatud OLED ekraaniga, mis võimaldab hõlpsasti kontrollida ruumi PM2.5 osakeste taset ning jälgida kui puhas õhk ruumis hetkel on. Lisaks kuvatakse ekraanil ka temperatuur ning õhuniiskuse tase. Seejuures reguleerib ekraan automaatselt heledust ning tagab, et ka öösel pole Sinu uni häiritud.

Ülitäpne lasersensor
Mi Air Purifier 2S on varustatud ülitäpse lasersensoriga, mis suudab õhust kiiresti eemaldada ka koguni kuni 0,3 μm suurused tolmuosakesed ning kuvab vastava info ka koheselt OLED ekraanile.

Puhas õhk 10 minutiga
Innovaatiline Mi Air 2S tööpõhimõte tagab kiire ja võimsa õhu puhastamise. Nimelt on Mi Air 2S puhta õhu tootlikkus kuni 310 m3/h, puhastades tõhusalt näiteks 37-ruutmeetrise ruumi.

Kolmekihiline 360° filter
360-kraadine kolmekihiline silindriline filter suudab tõhusalt õhku sisse võtta igast suunast. Filtri pealmine kiht eemaldab õhust suuremad tolmuosakesed ning karvad. Filtri keskmine kiht kasutab H11 taseme filtreerimistehnoloogiat Jaapanist ning eemaldab mikronisuurused osakesed ja kahjulikud bakterid. Sisemine aktiivsüsinikust kiht eemaldab formaldehüüdi, halvad lõhnad ning muud kahjulikud ained.

Tõhus tornikujuline disain
Õhupuhasti klassikaline tornikujuline disain on tõestanud, et suudab olla üheaegselt maksimaalselt tõhus ning ka kompaktne. 943 sissevõtuava tagavad tõhusa 360-kraadise õhu puhastamise.

Nutikas ühilduvus
Kasuta oma nutitelefoni õhupuhasti juhtimiseks ka kodust eemal olles – lülita seda sisse või välja, vaheta režiimide vahel või seadista seadme tööaega. Mi Home rakendus võimaldab otse nutitelefonist oma kodu õhukvaliteeti jälgida. Filtri vahetamine on samuti lihtsaks ja mugavaks tehtud – nutitelefonile saadetakse filtri vahetamise vajaduse kohta automaatselt teavitus.

Ülimalt vaikne ja energiasäästlik
Mi Air Purifier 2S laseb Sul rahus õndsat und nautida, sest õhupuhasti tehnoloogia on loodud selliselt, et väheneks müratase ja saaksid öösiti nautida täielikku vaikust ja rahu. Uudne Nidec’i toodetud Jaapani mootor on ülimalt võimas ja töökindel, kuid olles seejuures tavarežiimis vaid 4,8-vatise voolutarbega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Xiaomi õhupuhasti Mi Air Purifier 2S”