Xiaomi õhupuhasti Mi Air Purifier Pro

249.00

  • Nutikas lasersensoriga õhupuhasti
  • Puhastab kuni 60-ruutmeetrise ruumi
  • Eemaldab kahjulikud ained & halvad lõhnad
  • Ülimalt vaikne ja energiasäästlik
  • Jälgi õhukvaliteeti otse oma nutiseadmest

1 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

  Osta kohe, maksa hiljem. Kolmes võrdses osas 3 x 83.00 €
Tootekood: 6970244526649 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Uudne OLED ekraan kuvab rohkelt infot
Mi Air Purifier Pro on varustatud OLED ekraaniga, mis võimaldab hõlpsasti kontrollida ruumi PM2.5 osakeste taset ning jälgida kui puhas õhk ruumis hetkel on. Nimelt muudab ekraani ümbritsev ring värvi just vastavalt selle järgi, kui kõrge on ruumi PM2.5 osakeste tase. Lisaks kuvatakse ekraanil ka temperatuur ning õhuniiskuse tase. Seejuures reguleerib ekraan automaatselt heledust ning tagab, et ka öösel pole Sinu uni häiritud.

Ülitäpne lasersensor
Mi Air Purifier Pro on varustatud ülitäpse lasersensoriga, mis suudab õhust kiiresti eemaldada ka koguni kuni 0,3 μm suurused tolmuosakesed ning kuvab vastava info ka reaalajas koheselt OLED ekraanile.

Kiire ja tõhus õhu puhastamine
Innovaatiline Mi Air Pro tööpõhimõte tagab kiire ja võimsa õhu puhastamise. Erinevalt oma eelkäijatest on Mi Air Pro puhta õhu tootlikkus koguni kuni 500 m3/h, mis tähendab, et õhupuhasti on võimeline tõhusalt puhastama kuni 60-ruutmeetrise ruumi.

Kolmekihiline 360° filter
360-kraadine kolmekihiline silindriline filter suudab tõhusalt õhku sisse võtta igast suunast. Filtri pealmine kiht eemaldab õhust suuremad tolmuosakesed ning karvad. Filtri keskmine kiht kasutab H11 taseme filtreerimistehnoloogiat Jaapanist ning eemaldab mikronisuurused osakesed ja kahjulikud bakterid. Sisemine aktiivsüsinikust kiht eemaldab formaldehüüdi, halvad lõhnad ning muud kahjulikud ained.

Tõhus tornikujuline disain
Õhupuhasti klassikaline tornikujuline disain on tõestanud, et suudab olla üheaegselt maksimaalselt tõhus ning ka kompaktne. Uuendatud disainiga sissevõtuavad tagavad tõhusa 360-kraadise õhu puhastamise.

Nutikas ühilduvus
Kasuta oma nutitelefoni õhupuhasti juhtimiseks ka kodust eemal olles – lülita seda sisse või välja, vaheta režiimide vahel või seadista seadme tööaega. Mi Home rakendus võimaldab otse nutitelefonist oma kodu õhukvaliteeti jälgida. Filtri vahetamine on samuti lihtsaks ja mugavaks tehtud – nutitelefonile saadetakse filtri vahetamise vajaduse kohta automaatselt teavitus.

Ülimalt vaikne ja energiasäästlik
Mi Air Purifier Pro laseb Sul rahus õndsat und nautida, sest õhupuhasti tehnoloogia on loodud selliselt, et väheneks müratase ja saaksid öösiti nautida täielikku vaikust ja rahu.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Xiaomi õhupuhasti Mi Air Purifier Pro”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga