Xiaomi robottolmuimeja Mi Mop Essential, valge

183.70

  • Multifunktsionaalne robottolmuimeja
  • Puhastab ja peseb põranda
  • Kolmetasandilise HEPA filtriga
  • Naaseb automaatselt laadimisdoki juurde
  • Nutitelefoniga juhitav

9 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

  Osta kohe, maksa hiljem. Kolmes võrdses osas 3 x 61.23 €
Tootekood: 6934177717161 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Probleemideta puhastamine
Stiilne, kettakujuline ja erakordselt madal Mi Mop Essential robottolmuimeja on töökas puhastusmasin, mis käivitub ühe nupuvajutusega ja mida saab nutitelefoniga juhtida. Mitmekülgne ja taskukohane robottolmuimeja puhastab ja peseb põrandaid iseseisvalt, vältides igasuguseid takistusi. Pärast puhastamist naaseb robottolmuimeja automaatselt laadimisdoki juurde. Lisaks tolmu imemisele peseb Mi Mop Essential põrandapinnad eemaldatava mopilapiga. Veepesu niiskusetase on reguleeritav.

Mitmekülgne puhastus
Lisaks paljale põrandapinnale eemaldab see ka vaipadelt mustuse, tolmu ja lemmikloomade karvad. Võimsa 2200 Pa imemisjõuga robottolmuimeja tolmupaagi maht on 420 ml. Tänu robottolmuimeja täiustatud anduritele saab see liikuda automaatselt vastavalt toale ja mööblile. Mi Mop Essential suudab pehmete puudutustega põgeneda takistuste eest, valamata isegi kergeid esemeid. See muudab tolmuimeja kasutamise muretuks.

Kolmetasandiline HEPA filter
Robottolmuimeja kolmetasandiline HEPA-filter filtreerib peaaegu kõigi allergeenide, sealhulgas õietolmu ja hallituse eosed ja heitõhku. See aitab hoida kodu puhtana ja värskena. Filtrit on pestav, nii et Sa ei pea seda tihti vahetama.

Puhastamise piirid
Oma nutitelefonirakendusega saad määratleda alad, kuhu robottolmuimeja ei tohi minna. Sellised võivad olla näiteks laste mängutoad, kus on palju väikeseid esemeid. Nii ei satu väikesed mänguasjad või nende osad prügikasti. Tolmuimeja alana saab piiritleda nii ruumi üksikud osad kui ka terved ruumid. Erinevalt traditsioonilistest tolmuimejatest on Xiaomi Mi Mop Essentiali lihtne puhastada. Tänu intelligentsetele anduritele ei kuku robottolmuimeja treppidelt ega muudelt servadelt alla. Mi Mop Essential suudab ületada kuni 1,7 cm künkad, vaipade servad ja juhtmed. See võimaldab robottolmuimejal mugavalt ühest toast teise liikuda.

Nutitelefoni rakendus võimaldab hõlpsat haldamist
Tolmuimeja joonistab intelligentse vaatluse abil oma ümbruse kaardi. See teab enda täpset asukohta ja loob enda jaoks tõhusa puhastustee, mida saab jälgida nutitelefoni rakendusest. Nutitelefoni rakendus võimaldab robottolmuimeja puhastamise ajal mitmekülgset juhtimist ja jälgimist. Rakendust saab kasutada puhastusaja määramiseks ja automatiseerimiseks. Lisaks saab rakendust kasutada tervete puhastusalade määratlemiseks, sel juhul puhastab robottolmuimeja ainult eelnevalt määratletud ala. Lisaks automatiseeritud tolmuimejale saab rakendust kasutada ka tolmuimeja juhtimiseks, kasutades selleks isegi Alexa või Google Assistanti hääljuhtimist.

Võimas aku ja vaikne tööheli
Robottolmuimeja võimas aku võimaldab puhastust kuni 90 m2 ulatuses. Robotist tolmuimeja saab end ka keset puhastustööd laadida ja seejärel pooleli jäänud koristamist jätkata. Mi Mop Essential on vaiksem kui traditsiooniline tolmuimeja. See sobib hästi ka suurte korterite ja väikeste kontoriruumide puhastamiseks.

Taskukohane ja lihtne hooldus
Mop Essential robottolmuimejat on lihtne hooldada. Tolmuimeja tolmumahutit on lihtne prügikasti tühjendada. Robotolmuimeja kasutamiseks pole vaja tülikaid tolmukotte. Lisaks saab HEPA-filtrit loputada puhta veega. Juukseid ja muid kinni jäänud prahti saab tolmuimeja harjastest hõlpsasti eemaldada.

  • Kaal: 3,4 kg
  • Mõõdud: 530 × 430 × 130 mm
  • Veepaak: 200 ml
  • Tolmupaak: 420ml

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Xiaomi robottolmuimeja Mi Mop Essential, valge”