Ostutingimused.

Veebipoe EXTREEMARVUTI.EU (edaspidi Veebipood) mille omanik on LEPLINK OÜ (registrikood 14186310).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Tellimuse vormistamine Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Ostujuhend

Juhised ostu sooritamiseks samm sammu haaval

 • Valige soovitud kaup ning vajutage nuppu “Lisa ostukorvi”.
 • Nupu vajutamise järel ilmub hüpikaken. Vajutades nuppu „Jätka ostu vormistamisega” kuvatakse teile ostukorvi sisu. Akna sulgemisel või vajutades „Jätka ostlemist” saate ostukorvi lisada teisi tooteid mida soovite tellimusele lisada. Ostukorvi sisu kuvatakse teile ka vajutades ostukorvi ikoonile lehekülje üleval paremas nurgas.
 • Vajutades “Jätka ostu vormistamisega” ilmub lehekülg kus saate püsikliendi konto olemasolu korral sisse logida, registreeruda püsikliendiks või vormistada tellimus külalisena. Valige teile sobiv viis ning täitke kontaktiväljal  kõik väljad (tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud). Vajutage rohelist nuppu “Jätka ostu vormistamisega”.
 • Ilmub lehekülg kus saate üle kontrollida tarne- ja arveaadressi ning vajadusel lisada kommentaari oma tellimuse  kohta. Vajutage “Jätka ostu vormistamisega”.
 • Valige soovitud tarneviis.
 • Tutvuge kasutustingimustega ja tehke nõustumise korral linnuke vastavasse kasti. Vajutage “Jätka ostu vormistamisega”.
 • Valige meelepärane makseviis.
 • Vajutage „Kinnitan tellimuse”. Teie tellimus on edastatud.
 • Juhul kui valisite maksmisviisiks „Maksan pangaülekandega” kuvatakse teile makse sooritamiseks vajalikud andmed (antud informatsioon saadetakse ka teie e-posti aadressile).Peale tellimuse
 • edastamist saate oma e-posti aadressile tellimuse kinnituse.

Selleks, et kaubad jõuaksid tõrgeteta Teieni, palume kontrollida aadressi õigsust ja tasumisel märkida selgitusse tellimuse numbri. Kui tellimuse kinnitus ja ülekande tegemiseks vajalikud andmed ei ole ühe tunni jooksul peale tellimuse esitamist teie e-posti aadressile jõudnud, siis palume kontrollida rämpsposti kausta. Kui antud andmed ei ole leitavad ka sealt saatke meile vastavasisuline E-kiri info@extreemarvuti.eu või helistage numbril (+372) 52 72 411

Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 20 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. 

Kohaletoimetamist teostavad Eesti Vabariigis aktiivsed ettevõtted Omniva pakiautomaat, SmartPOST pakiautomaat, DPD Pickup pakiautomaat ja pakipood, Omniva kuller, SmartPost kuller. Postikulu lisandub tellimuse hinnale. 

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul (valik tooteid ei kuulu tagastamisele vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4, küsi lisa enne ostu sooritamist). Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile info@extreemarvuti.eu hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. ellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@extreemarvuti.eu või helistada telefonil: +372 52 72411. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

EXTREEMARVUTI.EU lehel tasumine

Extreemarvuti.eu lehel saab tasuda kõigis Eestis kasutusel olevate pankade linkide kaudu või PayPal keskkonnas. Kaupmees on isikuandmete vastutav töötleja, Kaupmees edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja BuyPlan Estonia OÜ-le. Lehel on kõik hinnad Eurodes. 

ESTO 3 on makseviis, mis võimaldab tasuda tellimuse eest ilma ühegi lisatasuta – Ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks osaks! Puudub intress, puudub lepingutasu. Ostukorvi minimaalne maksumus on 60 eurot. Kinnita tellimus ja digiallkirjasta lisatasudeta järelmaksueping mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

ENG

ESTO instalments – do not wish to pay for the whole amount at once? Pay by installments!

Purchase your product and pay over time with ESTO instalments – the most low-cost and user-friendly installment loan in Estonia! ESTO instalments offers easy financing – without a catch. There are no gimmicks like deferred interest or hidden fees, so the total you see at checkout is always what you’ll actually pay.

Using ESTO instalments at checkout is extremely simple, convenient and fast. Just select suitable period and insert your contact details for a real-time decision – complete your purchase within 60 seconds!

Add products to cart and for payment method select ESTO instalments in check out. Pick a loan period that fits your budget and complete the purchase with digital signing (Mobile-ID, Smart-ID or ID-card signature). Simple as that!

When making a purchase using ESTO instalments you receive the product right away (store ships your order immediately). ESTO instalments can be used for making larger purchases as well as smaller ones.

People, who qualify for ESTO instalments, must remain in the age range of 18-70 years and have an Estonian citizenship.

ESTO instalments conditions:

 • Interest rate from 0%
 • Contract fee from 0 EUR
 • Period up to 4 years

Installment loan is provided by ESTO AS. Review the terms and conditions at www.esto.ee and consult with our expert. The installment loan is a financial obligation. Please assess your financial position and think about whether you really need the loan before you submit the application, so you can be sure that you are able to repay the loan in a timely manner. The monthly payment is 146.37€ and annual rate of charge is 34.74% on the following sample terms and conditions: loan amount 1500€, annual interest rate of 14.90% on the outstanding balance (fixed), contract fee 14.90€ and repayment period of 12 months.

RUS

Рассрочка ESTO – не хотите платить полную сумму сразу? Платите частями!

Для оплаты товаров или услуг, используйте рассрочку ESTO – самая доступная, удобная и быстрая ссылка рассрочки в Эстонии!

Добавьте товары в корзину, подтвердите свой заказ и выберите ссылку рассрочки ESTO из способов оплаты. Для оплаты выберите соответствующий период, ежемесячную сумму рассрочки и подпишите дигитально с помощью ID-карты или Mobiili-ID. Рассрочка ESTO – это чрезвычайно быстрое и удобное платежное решение, которое поможет вам подготовить график платежей на основе выбранного вами периода, то есть платить частями.

Это платежное решение принимает кредитное решение в реальном времени и помогает совершить покупку менее чем за 60 секунд.

ВНИМАНИЕ! Каждая рассрочка представляет собой финансовое обязательство. Прежде чем заключать договор рассрочки, ознакомьтесь с условиями услуги и при необходимости обратитесь к эксперту.

Поставщик услуги рассрочки ESTО является ESTO AS (рег. код 14180709).

Регулярные условия рассрочки ESTO заключаются в следующем:

• Интрес от 0%

• Контрактный сбор от 0 евро

• Период до 4 лет

Все граждане Эстонской Республики в возрасте от 18 до 70 лет могут подать заявку на рассрочку ESTO.

Каждое финансовое решение связано с рисками и обязательствами, и поэтому мы требуем тщательного рассмотрения необходимости потребления кредитных продуктов. Например, для кредита в размере 2049 евро на 12 месяцев с фиксированной процентной ставкой в размере 14.90% от первоначальной суммы в год, с контрактной платой в размере 14.90 евро, составляет стоимость кредита 34.74%, ежемесячный платеж в размере 146.37 евро.

ESTO AS. Lisainformatsiooni saamiseks palume vajadusel kontakteeruda ESTO AS-iga kasutades alljärgnevaid kontakte: info@esto.ee, (+372) 622 52 52

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Küpsisepoliitikaga (cookie policy) nõustumine e-poes!

Vastavalt jõustunud GDPRi reeglitele, on vajalik kliendile kuvada veebilehel infot küpsiste (cookie) kasutamise kohta. Extreemarvuti.eu (Leplink OÜ) kasutab oma veebilehel küpsiseid (tuntud ka kui HTTP-küpsis, inglise keeles cookie, HTTP cookie). Küpsis on väike tekstikujuline andmeplokk teie veebilehitsejas, mille veebileht saadab teie arvutis olevasse küpsiste faili.

Siin on välja toodud erinevad küpsiste tüübid, mida võidakse e-poes rakendada: 

● Hädavajalikud/kohustuslikud küpsised – need küpsised on hädavajalikud veebilehel ringi liikumise ja selle elementide kasutamise võimaldamiseks, näiteks veebilehe turvalistele aladele juurde pääsemiseks. Ilma nende küpsisteta ei ole teie nõutud teenuseid võimalik pakkuda. Need ei kogu külastaja isikut tuvastada võimaldavat teavet;

● Toimivusküpsised – need küpsised koguvad teavet külastajate veebilehe kasutamise viiside kohta, näiteks milliseid lehti külastajad kõige sagedamini külastavad ning kas veebilehed annavad neile veateateid. Need ei kogu külastaja isikut tuvastada võimaldavat teavet. Kogu nende kogutav teave on agregaatteave ning sellisena anonüümne. Seda kasutatakse ainult veebilehe töö parandamiseks;

● Funktsionaalsusküpsised – need küpsised võimaldavad veebilehel meelde jätta teie tehtud valikuid (nagu kasutajanimi, keel või piirkond, kus asute) ning pakkuda selle toel parandatud ja isikupärastatud funktsioone. Näiteks võib veebileht teile näidata kohalikku ilmateadet või liiklusuudiseid, salvestades selleks küpsises andmed piirkonna kohta, kus parasjagu asute. Funktsionaalsusküpsiseid võib kasutada ka selleks, et meelde jätta teksti suuruse, kirjatüübi ja veebilehtede muude kohandatavate elementide muudatusi. Neid võidakse kasutada ka teie palutud teenuste pakkumiseks, nagu video vaatamine või blogipostituse kommenteerimine. Küpsiste kogutav informatsioon võib olla anonüümne ning küpsised ei ole võimelised jälgima teiste veebilehtede lehitsemist;

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@extreemarvuti.eu või helistada telefonil: +372 52 72411 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Garantiitingimused

Exreemarvuti.eu (Edaspidi Leplink OÜ) vahendab müüdavale kaubale tootja garantiid. Garantii annab ostjale garantiitähtajal õiguse nõuda asja tasuta parandamist või asendamist. Garantii kehtib Eesti Vabariigi territooriumil.

MÕISTED

Ekspertiis – Exreemarvuti.eu (Edaspidi Leplink OÜ) hooldusosakonna poolt (mõnel juhul ka toote maaletoojafirma poolt) teostatav ekspertiis tootel esineva puuduse olemasolu ja tekkepõhjuse väljaselgitamiseks.

Sõltumatu ekspertiis – kliendi nõudmisel teostatav täiendav tasuline ekspertiis sõltumatu eksperdi poolt juhul, kui klient ei ole Leplink OÜ poolt teostatud ekspertiisi tulemustega rahul.

Garantii katab konstruktsiooni-, tootmis- ja materjalivigade ning nende vigade tõttu seadmele põhjustatud defektide paranduskulud.

Garantiiaeg hakkab kehtima alates asja üleandmisest ostjale ja kehtib kuni kauba tootja poolt määratud perioodini.

Toodetel kehtivad alltoodud müügigarantii tähtajad ning tingimused:

– arvuti müügigarantii on 24 kuud*
– sülearvutite müügigarantii on 12 kuud*
– seadme aku müügigarantii on 6 kuud
– arvuti lisaseadmete, ka neil, mis arvuti ostmisel või hilisemal täiendamisel on monteeritud vastavalt eritellimusele, müügigarantii on 12 kuud
– välistel seadmete (printeritel, skanneritel, klaviatuuridel, hiirtel jms) ja eraldi ostetavatel detailide müügigarantii on 12 kuud*

– ostetud toote garantii kehtivust tõendavaks dokumendiks on müügiarve ja/või ostutšekk.

* kui ostu hetkel kehtivas hinnakirjas ei ole seatud teisiti.

MÜÜGIGARANTII EI LAIENE:

– diskettidele, CD/DVD plaatidele, pakendile, dokumentatsioonile, kulumaterjalidele, litsentsidele, tarkvarale ja paigaldusmeediale;
– häiretele toote töös, mis on põhjustatud selle juhuslikust või tahtlikust vigastamisest kasutaja poolt;
– häiretele seadme töös, mille on põhjustanud seadme tehniliste omaduste muutmine, mida on teostanud tootja poolt sertifitseerimata isik või teenindus;
– ekspluatatsioonihäired, mis on põhjustatud toote kasutusjuhendi eiramisest;
– tarkvara poolt põhjustatud vigadele;
– seadme puhastusele;
– seadme kasutamisel väljaõppeks;
– häiretele toote töös, mille on põhjustanud toote kasutamine selleks mitte ettenähtud keskkonnatingimustes. Siia alla kuuluvad ka kliendi või kolmandate isikute poolt ebakorrektselt käsitletud arvutiosad;
– häiretele seadme töös, mis on tingitud äikesest või mõnest muust loodusnähtusest (force majeure);
– häiretele, mis on tingitud arvuti või muu seadme ühendamisest mittenõuetekohasesse vooluvõrku (sh maanduseta vooluvõrku);
– riketele toote töös, mis on tingitud voolu all olevate seadmete omavahel ühendamisest;
– tootesse kliendi poolt installeeritud tarkvara põhjustatud häiretele;
– arvuti riketele, mis on põhjustatud arvuti komponentidele tootja poolt määratud parameetrite kliendipoolsest eiramisest;
– tooted ja detailid, mille seerianumbrid, kontrollkleebised või markeerivad kleebised on rikutud, vahetatud või eemaldatud.

Extreemarvuti.eu (Leplink OÜ) EI VASTUTA:

– remonti toodud seadmel oleva info säilimise eest, samuti kui garantiiremondi käigus kahjustatakse või vigastatakse arvutis olevaid andmeid või tarkvara.
– toote defektide kõrvaldamata jätmise eest juhul, kui defekt ei ilmnenud garantiiremondi käigus ning selle esinemist toote garantiiremonti toomisel ei ole registreeritud.

Tootja/müüja poolt kaubale antud garantiiaja vältel võib klient esitada Leplink OÜ-le pretensiooni kauba sihtotstarbelist kasutamist või säilitamist takistavate asjaolude kohta, mis on põhjustatud kauba kvaliteedi puudustest. Tarbija pretensiooni lahendamine toimub vastavalt kehtivatele õigusaktidele.

Pretensioon tuleb esitada eesti keeles ja võimalikult arusaadavalt kirjeldatult tootel esineva puuduse kohta.

Tarbija pretensioon ei kuulu lahendamisele, kui Leplink OÜ tõestab, et puudused kauba kasutamisel on tekkinud tarbija süül.

Leplink OÜ on kohustatud asjal esineva puuduse tekkepõhjuste väljaselgitamiseks kliendi nõudmisel tegema ekspertiisi või vajadusel tellima sõltumatu ekspertiisi. Kui ekspertiisis selgub, et detail on korras või defekt ei kuulu garantii alla, siis maksab ekspertiisikulud klient.

Garantiihooldusesse põhjuseta toodud seadmetega seoses (kui rike ei ole põhjustatud tootjapoolsest praagist või on rikutud toote garantiitingimusi ) tekkinud kulud tasub ostja (kehtib vaid juhul, kui asja tarbijale üleandmisest on möödunud 6 kuud).

Sellisel juhul on Leplink OÜ-l õigus esitada kliendile arve seni teostatud tööde kohta vastavalt kehtivale hinnakirjale.

Garantiiasendus. Kui toote remontimine osutub võimatuks, või selle tootmine on lõpetatud, võtab Leplink OÜ endale õiguse (kliendi nõusolekul) asendada toode samaväärsega.

Garantiitähtajal asendatud asjale antakse algse müügigarantiiga sama kestusega uus garantii.

Seadme parandamise puhul garantiitähtajal pikeneb (müügi)garantii parandamise aja kestuse võrra.

Müügigarantii ei välista ega piira ostja õigust kasutada muid seadusest või lepingust tulenevaid õiguskaitsevahendeid.

Leplink OÜ garantiitingimused on vastavuses EV seadusandlusega.

Extreemarvuti.eu (Leplink OÜ)
Kehtivad alates 01.01.2018