Amazon Echo Dot 5, glacier white

63.53

 • Alexa häälassistendiga nutikõlar
 • Täiustatud helikvaliteet
 • Käed-vaba nutikodu seadmete juhtimine
 • Integreeritud liikumisandur
 • Mitmetasandiline privaatsuskaitse

5 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 840080503097 Kategooria: Silt:

3 makset 17.36€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

 • Kõige parema kõlaga Echo Dot – parem helikogemus selgema vokaali, sügavama bassi ja elava heliga
 • Esita muusikat, audioraamatuid ja taskuhäälingusaateid Amazon Musicust, Apple Musicust, Spotifyst ja teistest teenustest või Bluetoothi kaudu
 • Alexa on valmis aitama – palu Alexal näidata ilmateadet ja lugude pealkirju, seada käed-vabad taimerid, saada vastuseid oma küsimustele ja isegi kuulda nalju
 • Juhi ühilduvaid nutikodu seadmeid oma hääle ja sisseehitatud liikumis- või sisetemperatuuriandurite poolt käivitatavate rutiinide abil
 • Kaitseb privaatsust
 • Ühenda Fire TV Stick, eero WiFi ruuter või Echo kõlareid omavahel
 • Kliimasõbralik – 100% taaskasutatavad pakendid, 100% taaskasutatud polüesterlõng ja 55% taaskasutatud plast

Parima kõlaga Echo Dot
Echo Dot 5 toob täiustatud helikvaliteedi, pakkudes selgemaid vokaale ja sügavamat bassi rikkaliku elava heli jaoks. Hõika välja, mis muusikapala, artisti või žanrit kuulda soovid ükskõik, mis muusikateenusest – Amazon Music, Apple Music, Spotify, Pandora või muu. Kui Sul on igas toas Echo kõlar, saad oma terve kodu hõlpsasti muusikaga täita. Lisaks saad kuulata ka Audible audioraamatuid, podcaste, raadiot või ühenda Echo Dot Fire TV-ga, et häälega kontrollida filme ja meelelahutust.

Alexa on alati valmis aitama
Muuda oma igapäevane elu kodus tunduvalt lihtsamaks. Kasuta häälkäsklusi pea kõige jaoks – pane tööle taimer, koosta nimekirju, lisa kalendrisse sündmusi ja meeldetuletusi, hoia silm peal uudistel, jälgi ilmateadet või liiklusinfot, ole kursis sporditulemustega, kino seansiaegadega ja kõige muuga.

Juhi oma kodu häälega
Echo Dot 5’ga saad juhtida oma nutikodu seadmeid – pane tuli põlema enne voodist tõusmist, teel kööki lülita juba sisse kohvimasin, reguleeri valguse intensiivsust diivanil lebades. Ja seda kõike sõrmegi liigutamata. Lisaks saad vaid ühe häälkäsklusega kontrollida mitmeid tegevusi ja seadmeid – näiteks lukusta kõik uksed või kustuta kõik tuled.

Alusta rutiine oma liigutusega
Kui ühendad oma liikumis- ja temperatuurianduriga Echo Dot 5 ühilduvate lambipirnide, termostaatide ja muuga, saad juhtida oma nutikat kodu, kui oled kodus või eemal. Loo rutiinid tulede automaatseks sisse-/väljalülitamiseks või muusika esitamiseks ettenähtud ajal või ruumi sisenedes.

Puuduta muusika peatamiseks või äratuste edasilükkamiseks
Lihtsa puudutusega saad muusika peatada, kõne lõpetada või taimeri peatada. Kas vajad mõnda lisaminutit und? Lihtsalt puuduta kõlarit äratuse edasilükkamiseks.

Kaitseb Su privaatsust
Alexa ja Echo seadmed kaitsevad Su privaatsust mitmel tasandil. Echo nutikõlaritel on mikrofoni välja lülitamise nupp ning samuti saad oma häälsalvestusi igal ajal üle kuulata ja kustutada.

Lisainfo

Mikrofon

Integreeritud mikrofon

Juhtmevaba võrk

WiFi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac dual band

Bluetooth

Jah

Bluetooth protokollid

A2DP, AVRCP

Sobivad operatsioonisüsteemid

Android, Apple iOS, Fire OS

Kõrgus (mm)

100

Laius (mm)

100

Sügavus (mm)

89

Kaal (g)

341

Värvus

Valge

Komplekti sisu

Kõlar, Vooluadapter

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Amazon Echo Dot 5, glacier white”