Canon Smartphone Link Adapter AD-P1

105.90

  • Nutitelefoni kaamera adapter
  • Sujuv ja kiire piltide ja videote edastus
  • Turvaline lukustusmehhanism
  • Sobib kasutamiseks Android nutitelefonidega
  • Ühildub Canon EOS R3 kaameraga

1 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 4549292195378 Kategooriad: , Silt:

3 makset 28.93€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Kinnita oma nutitelefon Canon kaamera küljes oleva multifunktsionaalse talla külge, et tagada turvaline ja sujuv ühendus. Seejärel saad oma pilte ka liikvel olles edastada.

Naudi kindlat ühendust ja nutitelefoniga jagamist
Kui pead midagi kiiresti alla laadima, siis jaga soovitud jäädvustusi otse ühilduva nutitelefoniga*, kasutades AD-P1 adapterit. See on ülioluline lisatarvik igale professionaalsele fotograafile, mis pärast seadme ja Canon kaamera multifunktsionaalse tallaga ühendamist võimaldab faile Mobile File Transfer rakenduse** kaudu sujuvalt ning mugavalt jagada.

Sujuv, turvaline ja ülikiire ühendus
Edasta pilte ja videoid ühilduva Canon kaameraga, kasutades Mobile File Transfer rakendust** ja AD-P1 adapterit. Viimane loob füüsilise ühenduse Sinu kaamera ja nutitelefoni vahel, tagades ülikiire failiedastuse.

Adapter kasutab nutitelefoni 5G võrguühendust, et fotograafid saaksid teha ülekandeid FTP/FTPS/SFTP serveritesse isegi kohtades, kus Wi-Fi või LAN-ühendus pole saadaval.

Kinnita oma telefon kaamera külge
Kasuta AD-P1 adapterit, et kinnitada oma nutitelefon EOS-kaamera multifunktsionaalse talla külge. Adapter lukustub kasutades turvalist kahetihvtist lukustusmehhanismi, nii et saad selle turvalisuses kindel olla. Seejärel kohanda kinnitusnurka vastavalt oma eelistustele.

Ühilduvad kaamerad:

  • Canon EOS R3

Komplekti kuulub:

  • AD-P1 adapter Smartphone Link jaoks
  • Talla kate
  • Spetsiaalne USB-C liideskaabel

*Toetab Android nutitelefone, mille laius jääb 60–80 mm vahele. Osad nutitelefonid ei pruugi oma kuju või nuppude paigutuse tõttu adapteriga sobida. Adapteriga ei ühildu: kokkuvolditavad nutitelefonid, iOS nutitelefonid, ilma USB-host funktsioonita nutiseadmed.
**Mobile Transfer nutitelefoni rakendus toetab ainult valitud kaameramudeleid.

Lisainfo

Sobivad seadmed

Canon EOS R3

Värvus

Must

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Canon Smartphone Link Adapter AD-P1”