Hoya filter neutraalhall ND1000 Pro 62mm

66.99

  • Kvaliteetne neutraalhall filter
  • ND1000 filter – 10 stopine valguse vähendus
  • Hoya PROND seeriast
  • ACCU-ND vääristusega
  • Sobib 62 mm filtrikeermega objektiividele

4 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 024066057310 Kategooriad: , Silt:

3 makset 18.3€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Neutraalhallid filtrid on loodud selleks, et vähendada kaamerasse jõudva valguse kogust, samal ajal värve muutmata. Valguse koguse vähendamise tulemusel on võimalik kasutada suuremat ava, pikemat säriaega või mõlemat samaaegselt. See on vajalik subjekti rõhutamiseks teravussügavuse kontrolliga või liikumisefekti loomiseks. Samas ei mõjuta neutraalhallid filtrid värvustasakaalu

Vaata ka “Hoya ND1000 Pro filter – ideaalne kaaslane väga ereda päiksega pildistamisel” ülevaadet Digitest.ee lehel »

Tänu ACCU-ND tehnoloogiale on Hoya PROND seeria filtrid värvimoonutuste kontekstis reaalselt neutraalsed – need ei muuda värvide tonaalsust, kui valgus liigub ühe tihedusega materjalist teise. Tänu sellele on võimalik mõõta valge tasakaal ning vahetada filtrit objektiivi ees ilma, et peaks uuesti valge tasakaalu mõõtma.
PROND filtrid kasutavad Hoya eriti kvaliteetset optilist klaasi ning need on vääristatud mõlemast küljest metalse ACCU-ND vääristusega. Lisaks on filtritel madala profiiliga alumiiniumraam, mis hoiab filtri klaasi kindlalt paigal ning paralleelsena kaamera sensoriga, mis võimaldab neid kasutada ka ülilainurkobjektiividega.

Hoya PRO ND1000 filter tekitab 10 stopise valguskao, võimaldades kasutada kümne astme võrra pikemat säriaega. Näiteks 1/15 sekundilisest säriaja ning f/22 ava asemel saab koos filtriga kasutada 4 sekundilist säriaega ning f/5.6 ava, kuid sensorile (filmile) jõudva valguse hulk ei muutu.

Lisainfo

Filtri tüüp

Neutraalhall filter

Filtrikeere

62 mm

Optiline tihedus

3,0 (ND1000)

Valguse vähendus

10 EV astet

Seeria

Hoya PROND

Vääristus

ACCU-ND

Komplekti sisu

Filter

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hoya filter neutraalhall ND1000 Pro 62mm”