Imou turvakaamera Bullet 2

63.62

  • Kvaliteetne WiFi turvakaamera
  • FullHD 1080p videosalvestus
  • Töötab nii päeval kui ka öösel
  • Sisseehitatud valgustid ja sireen
  • IP67 ilmastikukindel

3 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 6939554943249 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Imou Bullet 2 WiFi turvakaamera pakub 1920 × 1080 FullHD videosalvestust ning koostöös uudse videokodeeringuga jõuab Sinuni detailne pilt. Turvakaamera toetab nelja öörežiimi, et tagada ka täielikus pimeduses selgus ja teravus. IP67 ilmastikukindlus võimaldab Bullet 2 kasutada igasugustes tingimustes. Sisseehitatud valgustiga ja 110 dB sireeniga hoiab Bullet 2 kutsumata külalised eemal. Lisaks on võimalik objektiivil muuta fookuskaugust vastavalt vajadusele kas 2,8 mm, 3,6 mm või 6 mm.

Neli nutikat öörežiimi

  • Infrapuna režiim: täiustatud infrapuna algoritmid tagavad selge mustvalge pildi isegi täielikus pimeduses.
  • Värvirežiim: tänu kahele sisseehitatud valgustile saad nüüd ka öösel värve näha. Selle režiimiga saad oma koduhoovi mugavalt valgustada.
  • Nutikas režiim: saad nautida mustvalget ja värvilist pilti vastavalt vajadusele. Valgustid lähevad automaatselt tööle, kui on tuvastatud kahtlane liikumine.
  • Väljalülitatud režiim: kui Sul ei ole õuevalgustust tarvis, saad valgusreostuse vähendamiseks kasutada mugavalt seda režiimi.

Nutikas jälgimine
Kui nutikas liikumisandur tuvastab inimese, saadab Bullet 2 Sinu nutitelefoni rakendusse kohe teavituse, et Sa oleksid toimuvaga alati kursis. Lisaks lähevad kohe põlema ka sisseehitatud valgustid ning hakkab tööle 110 dB sireen, et peletada kutsumata külalised eemale.

Ilmastikukindel disain
IP67 ilmastikukindel disain võimaldab Bullet 2 kaamerat kasutada igasugustes tingimustes. Lisaks on turvakaameral ilmastikukindel nupp algseadistamiseks, et vajadusel pääseks sellele kiiresti ja mugavalt ligi.

Kahesuunaline kõneside
Imou turvakaameral on sisseehitatud mikrofon ja kõlar, et saaksid muretult suhelda inimesega, kes on sattunud kaamera vaatevälja.

Erinevad kinnitusviisid
Kaamera on varustatud pöörleva alusega, mis võimaldab seda kinnitada nii lakke kui ka seinale.

Turvaline salvestuste hoidmine
Lisaks microSD-kaardile toetab turvakaamera ka Imou Cloud salvestusruumi kasutamist ja ühilduvate salvestusseadmete kasutamist. See võimaldab turvalisuse suurendamiseks videoid lokaalselt salvestada.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imou turvakaamera Bullet 2”