Imou turvakaamera Cruiser 4MP

124.99

  • Kvaliteetne 355° WiFi turvakaamera
  • 2560 × 1440 videosalvestus
  • Selge pilt nii päeval kui ka öösel
  • Nutikas liikumisandur & kahesuunaline kõne
  • IP66 ilmastikukindel disain

3 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 6923172500335 Kategooriad: ,

3 makset 34.15€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Imou Cruiser 4MP WiFi turvakaamera pakub QHD 2560 × 1440 videosalvestust ning koostöös uudse videokodeeringuga jõuab Sinuni hämmastavalt detailne pilt, isegi öösel. Kaamerapea on võimeline horisontaalselt pöörlema 355 kraadi ulatuses ning vertikaalselt 90 kraadi, tagades võimalikult suure vaatevälja. Lisaks on võimalik objektiivil muuta fookuskaugust vastavalt vajadusele kas 3,6 mm või 6 mm.

Neli nutikat öörežiimi

  • Infrapuna režiim: täiustatud infrapuna algoritmid tagavad selge mustvalge pildi isegi täielikus pimeduses.
  • Värvirežiim: tänu kahele sisseehitatud valgustile saad nüüd ka öösel värve näha. Selle režiimiga saad oma koduhoovi mugavalt valgustada.
  • Nutikas režiim: saad nautida mustvalget ja värvilist pilti vastavalt vajadusele. Valgustid lähevad automaatselt tööle, kui on tuvastatud kahtlane liikumine.
  • Väljalülitatud režiim: kui Sul ei ole õuevalgustust tarvis, saad valgusreostuse vähendamiseks kasutada mugavalt seda režiimi.

Ilmastikukindel disain
IP66 ilmastikukindel disain võimaldab Cruiser 4MP kaamerat kasutada igasugustes tingimustes. Lisaks on turvakaameral ilmastikukindel nupp algseadistamiseks, et vajadusel pääseks sellele kiiresti ja mugavalt ligi.

Kahesuunaline kõne
Imou turvakaameral on sisseehitatud kõlar ja kajavähendusega mikrofon, et saaksid muretult suhelda oma lemmiklooma, pereliikme või hoopis kutsumata külalisega.

Nutikas liikumisandur
Turvakaamera teavitab Sind kohe, kui on tuvastanud inimese liikumise. Nutikas liikumisandur vähendab tõhusalt igasuguseid valehäireid.

Tuvastuspiirkond
Saad mugavalt valida piirkonna, kus Cruiser 4MP liikumisele reageerib. Sellisel juhul ei tule ühtki teavitust, kui tuvastatakse liikumine tuvastuspiirkonnast väljaspool.

Suurepärane WiFi ühenduvus
Kaks välist antenni tagavad stabiilsema videosalvestuse. Lisaks toetab turvakaamera WiFi kuumkohta – seega saad salvestusi vaadata ka siis, kui internetiühendus on parasjagu kadunud.

Turvaline salvestuste hoidmine
Lisaks microSD-kaardile toetab turvakaamera Imou Cloud salvestusruumi kasutamist ja ühilduvate salvestusseadmete kasutamist. See võimaldab turvalisuse suurendamiseks videoid lokaalselt salvestada.

Erinevad kinnitusviisid
Kaamerat on võimalik kinnitada nii lakke, seinale kui ka posti külge.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Imou turvakaamera Cruiser 4MP”