Joby videovalgusti Beamo Mini LED

79.98

  • Kaasaskantav videovalgusti nutitelefonile
  • 470 lux valgustatus, 5100 K valgustemperatuur
  • Ülikompaktne, vastupidav ja veekindel disain
  • Kaks cold shoe kinnitust lisatarvikutele
  • Praktiline magnetiline alus

10 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 0817024015787 Kategooriad: ,

3 makset 21.85€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Beamo Mini LED valgusti on loodud kõigile sisuloojatele, kes vajavad oma mobiilsetel seiklustel professionaalsust. See valgusti loob suurepärase valgustuse igal pool, viies Sinu videod täiesti uuele tasemele.

Beamo Mini on eriti kompaktne ja täielikult vastupidav, olles seepärast täiuslik kaaslane igale seiklusele. Võid selle endaga isegi 30 meetri sügavusele vee alla kaasa võtta. Jäädvusta end sõpradega telkimas, lainetega mängimas, või hoopiski iluvideosid tegemas, nähes välja seejuures värske, veatu ja hästi valgustatud.

See pisike valgusti suudab luua 1000 lm heleduse, kuid kui Sa ei soovi nii heledat valgustust, saad seda mugavalt sättida just oma vajadustele vastavalt. Võttes Beamo endaga kõikjale kaasa, on Sinu videod alati imelised.

Beamo Mini alus on magnetiline, seega lase oma kujutlusvõimel lennata ning kinnita see sinna, kus parasjagu paremat valgust tarvis on. Beamo valgustemperatuur on 5100 K ning koostöös kaasasoleva hajutiga loob see veatu, naturaalse nahatooni – nagu päikesepaistelisel päeval. Kui Beamo on Sinuga, on Sul justkui väike päike alati taskust võtta.

Beamol on kaks cold shoe kinnitust, et saaksid mugavalt põnevaid tarvikuid juurde lisada. Nii saad juurde lisada näiteks mikrofoni, või kui soovid veel rohkem heledust – siis hoopis teise Beamo. Lisaks saad universaalse statiivikinnitusega panna Beamo oma lemmiku GorillaPodi või mõne teise statiivi külge.

Beamo on väga nutikas! Sul on võimalik kontrollida seda Bluetoothi abil myJOBY rakenduses. Muuda heledust, loo omale täiuslik valgustus ning kontrolli kasvõi mitut Beamot korraga – seda kõike mugavalt kaugusest.

Beamo töötab täisvõimsusega 40 minutit ja poole võimsusega 100 minutit. Seda on võimalik laadida USB-A – USB-C kaabli abil ning see laeb aku täis 140 minutiga.

Lisainfo

Sobivad seadmed

Nutitelefonid

Komplekti sisu

Videovalgusti, Hajuti, 2 × Cold Shoe Mount, USB – USB-C kaabel

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Joby videovalgusti Beamo Mini LED”