Lee Elements filter neutraalhall Variable ND 2-5 Stop 67mm

369.00

  • Tippklassi neutraalhall filter
  • Muudetava optilise tihedusega
  • 2–5-stopine valguse vähendus
  • Suurepärane kontroll särituse seadete üle
  • 67 mm filtrikeermega objektiividele

1 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 5055782241252 Kategooriad: ,

3 makset 100.82€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Neutraalhallid filtrid on loodud selleks, et vähendada kaamerasse jõudva valguse kogust, samal ajal värve muutmata. Valguse koguse vähendamise tulemusel on võimalik kasutada suuremat ava, pikemat säriaega või mõlemat samaaegselt. See on vajalik subjekti rõhutamiseks teravussügavuse kontrolliga või liikumisefekti loomiseks.

Lee Elements seeria
Loodud spetsiaalselt foto- ja videograafidele, kes nõuavad tippklassi kvaliteeti. Variable Neutral Density neutraalhallid filtrid ei ole fikseeritud optilise tihedusega, vaid kasutaja saab mugavalt vastavalt valgusoludele määrata filtrist läbi tuleva valgusvoo tugevuse lihtsalt filtrit keerates. Leele omaselt on kõik filtrid viimistletud väga hoolikalt ning kasutatud materjal ei luba mitte mingitel värvivarjunditel tekkida. Samuti on stoppide väärtused ülitäpselt paigas ning testitud, tagades täpsed ning stabiilsed säritused. Lisaks on filtrid kaetud vääristustega, mis takistavad infrapuna ning UV valgusreostuse teket. See tagab selle, et must on tõesti must, valge on valge ning pildid tulevad teravamad.

Vastupidav ja jõuline disain on lihtsalt kinnitatatav ja kasutatav. Lee Elements filtrid on disainitud selliselt, et kaadri äärde tekiks võimalikult vähe vinjeteerumist, seetõttu sobib kasutamiseks ka ülilainurkobjektiividega. Eriti sujuv rõngas võimaldab stopp väärtusi ülitäpselt muuta.

Lisainfo

Filtri tüüp

Neutraalhall filter

Filtri disain

Muudetava tihedusega

Filtrikeere

67 mm

Valguse vähendus

2 – 5 EV astet

Seeria

Lee Elements

Vääristus

Täielik mitmekihiline vääristus

Komplekti sisu

Filter, Filtrivutlar, Puhastuslapp

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lee Elements filter neutraalhall Variable ND 2-5 Stop 67mm”