Lexar mälukaart SDXC 64GB Professional 2000x UHS-II U3 V90

143.28

 • SDXC tüüpi mälukaart
 • Suur 64 GB mahutavus
 • 300 MB/s lugemiskiirus
 • 260 MB/s kirjutamiskiirus
 • Kvaliteetsed fotod & FullHD, 3D, 4K videod

  4 laos

  Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

  Tootekood: 843367120857 Kategooriad: ,

  Kirjeldus

  Lexar Professional seeria 2000× SDXC UHS-II mälukaart võimaldab kiiresti tabada ja arvutisse kanda kvaliteetseid fotosid ning 1080p FullHD, 3D ja 4K videosid – seda kõike tänu 300 MB/s lugemiskiirusele. Vaata, kuidas failid mälukaardilt arvutisse vuhisevad ja näed, kuidas ajakulu arvuti taga hoobilt väheneb – Sul jääb rohkem aega pildistamiseks ja videote üles võtmiseks.

  Usaldusväärne kiirus
  Lexar pakub kiiret ja kvaliteetset jõudlust, mida saad usalda. Ole Sa professionaalne fotograaf, videograaf või asjaarmastaja – Lexaril on olemas kõik, mida vajad. Tänu UHS-II tehnoloogiale pakub Professional SDXC 64 GB koos komplektis oleva SD UHS-II mälukaardilugejaga märkimisväärset 300 MB/s lugemiskiirust. Pakkumaks suuremat ühilduvust, on võimalik mälukaarti kasutada ka UHS-I seadmetega ning need on tagurpidi ühilduvad vanemate kaamerate ja mälukaardilugejatega, töötades sel juhul Class 10 kiirustel.

  Kiirem tööprotsess – rohkem aega
  Koos Lexar Professional SDXC 64 GB mälukaardiga on komplektis SD UHS-II mälukaardilugeja, mis tagab kiire ja mugava andmekande mälukaardi ja arvuti vahel. Tänu kaardi kiirele jõudlusele näed, kuidas kulub vähem aega mälukaardi järele ootamisele ja arvuti taga istumisele ning jääb rohkem aega reaalselt fotode tabamiseks ja videote salvestamiseks.

  Kvaliteetsed fotod ja suuremahulised videod
  Sõltumata sellest, kas kasutad peegelkaamerat, HD videokaamerat või 3D kaamerat, SDXC UHS-II mälukaardiga on Sinu jaoks avatud kõik uksed – suured fotod ja silmipaitavalt selged 1080p FullHD, 3D ja 4K videod.

  Taasta faile Image Rescue® tarkvaraga
  Professional SDXC on varustatud Image Rescue® tarkvara uusima versiooniga, mis võimaldab taastada enamikke foto ja mõningaid videofaile isegi kui oled need kogemata kaamerast ära kustutanud.

  Garantii ja tugi
  Kõik Lexar Professional seeria mälukaardid on kaetud eluaegse garantiiga, kui aga võib muresid ette tulla, on Sinu seljatagune kaitstud tipptasemel tehnilise toega.

  Märkimisväärne ühilduvus
  Lexari meeskond töötab koos suurimate kaameratootjatega, et tagada mälukaartide ühilduvus kõigi kaameratega – lihtsatest kõige keerulisemateni välja.

  Järjepidevalt testitud
  Kõik Lexari tooted läbivad ulatusliku testimisprotsessi, millega tagatakse mälukaardi töökindlus, kvaliteet, ühilduvus ning usaldusväärsus.

  Lisainfo

  Mälukaardi platvorm

  Secure Digital

  Mälukaardi tüüp

  SDXC

  Mälukaardi formaat

  Standardne SD

  Siiniliides

  SDXC UHS-II

  Kiirusklass

  2000X

  Maht

  64 GB

  Kirjutamiskiirus

  260 MB/s

  Lugemiskiirus

  300 MB/s

  Ühilduvus

  SDXC UHS-II pesaga seadmed, SDXC UHS-I toega seadmed, SDXC pesaga seadmed (ei kasuta UHS-I kiirust)

  Mõõdud

  32 × 24 × 2,1 mm

  Arvustused

  Tooteülevaateid veel ei ole.

  Ole esimene, kes hindab toodet “Lexar mälukaart SDXC 64GB Professional 2000x UHS-II U3 V90”