Manfrotto statiivikomplekt Befree Advanced Kit MKBFRTC4-BH

369.00

  • Manfrotto Befree Advanced Carbon statiiv 494 kuulpeaga
  • 4-osalised süsinikkiust jalad
  • Kandevõime: kuni 8 kg
  • Maksimaalne töökõrgus: 150 cm
  • Ergonoomiline, töökindel disain

9 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 8024221668315 Kategooriad: , , Silt:

3 makset 100.82€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Manfrotto Befree Advanced Carbon Twist süsinikkiust statiiv koos kuulpeaga on ideaalne kaaslane asjaarmastajatele, kes ootavad statiivist usaldusväärset töökindlust aga ka mugavat kaasaskantavust.

Tänu Befree Advanced ergonoomilisele disainile on selle kasutamine intuitiivne ja kiire, võimaldadest varustuse kiirelt ja lihtsalt üles seada. Befree Advanced statiivil on stabiilsed jalad, mis tagavad töökindluse ka konarlikematel tööpindadel. Lisaks on sel mudelil M-lock keeratav lukustussüsteem, mis võimaldab kiiret ja mugavat jalgade lukustamist.

Statiivi jalgade asendi muutmine on tehtud võimalikult ergonoomiliseks ning on teostatav nii parema kui vasaku käega. Jalgu saab asetada kolme erineva nurga alla – ka iga jalga individuaalselt – et tagada stabiilsus ka maastikul pildistades.

Befree Advanced on varustatud ka Easy Link ühendusega, mis võimaldab lisaks kaamerale ühendada statiivi külge ka erinevaid foto- ning videotarvikuid nagu LED valgustid, reflektorid jm.

Statiiviga kuulub komplekti ka Manfrotto Advanced 494 alumiiniumist kuulpea – väike, kuid võimas ja mugavalt käsitsetav statiivipea. 494 kuulpea on varustatud kolme eraldiseisva juhtnupuga: peamine nupp kuulpea lukustamiseks, integreeritud hõõrdetugevuse kontroll, mis tagab ideaalse tasakaalu statiivipea ja kaamera vahel ning panoraami nupp, mis liigutab kaamerat horisontaalselt, võimaldades püüda sirge horisondiga maastikufotosid.

Advanced 494 statiivipea on varustatud ka unikaalse kiirkinnitusplaadiga, mis ühildub nii RC2 kui Arca-swiss süsteemiga. Tänu sellele kiirkinnitusplaadile saab kaamera kinnitada enamikele Manfrotto ja teiste tootjate Arca-swiss statiivipeadele.

Befree Advanced statiivikomplekt on parim reisikaaslane fotograafidele, kes varustusega sageli ringi seiklevad. See kerge statiiv on optimaalne kombinatsioon kaasaskantavusest, jäikusest, kiirest ülesseatavusest ja mugavast käsitsetavusest. See on loodud ühe konkreetse eesmärgiga – pakkuda töökindlust, mida saab usaldada.

Lisainfo

Maksimaalne töökõrgus

150 cm

Minimaalne töökõrgus

41 cm

Pikkus transpordiasendis

41 cm

Kandevõime

7 – 10 kg

Materjal

Alumiinium

Töökõrgus kesksambata

127 cm

Maksimaalne koormus

8 kg

Kaal (g)

320

Jala sektsioonide arv

4

Jala diameeter

21,7 mm, 11,2 mm, 14,7 mm, 18,2 mm

Jalgade kaldenurgad

22°, 54°, 89°

Pea kinnitus

3/8"

Pea tüüp

Kuulpea

Pea mudel

MH494-BH

Maksimaalne töökoormus

8 kg

Külgkalle

-90° / 40°

Ette/taha kalle

-90° / 40°

Panoraampööre

360°

Lood

Puudub

Kinnitus statiivile

3/8"

Kiirkinnitusplaat

200PL-PRO

Kaamera kinnitus

1/4"

Kõrgus (mm)

100

Komplekt

Statiivikomplekt

Komplekti sisu

Kiirkinnitusplaat, Statiivikott, Statiiv, Statiivipea

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Manfrotto statiivikomplekt Befree Advanced Kit MKBFRTC4-BH”