Manfrotto statiivikomplekt MKBFRC4GTXP-BH Befree GT XPRO

509.00

  • Manfrotto Befree GT XPRO statiiv 496 kuulpeaga
  • 4-osalised süsinikkiust jalad
  • Maksimaalne töökõrgus: 162 cm
  • Kandevõime: kuni 10 kg
  • 90° mehhanism makrofotograafiaks

6 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 8024221698367 Kategooriad: , , Silt:

3 makset 139.07€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Manfrotto Befree GT XPRO süsinikkiust statiiv koos kuulpeaga on esimene Manfrotto reisistatiiv, mis on loodud spetsiaalselt fotograafidele, kes sageli makrofotosid teevad. Befree GT XPRO on Manfrotto reisistatiivide seast kõige sobivam professionaalseks tööks, pakkudes stabiilsust ja mugavat käsitsemist ning on samas ikka mugavalt kaasaskantav – kokkupanduna kõigest 43 cm.

Statiivi ergonoomiline disain tagab, et selle kasutamine on intuitiivne ja kiire, võimaldadest varustuse kiirelt ja lihtsalt üles seada. Befree GT XPRO statiiv on varustatud 90° mehhanismiga, mis on statiivi sees peidus, kuni seda vajad. See võimaldab kesksamba asetada 90° nurga alla ning pildistada maapinna lähedalt või otse objekti kohalt.

Befree GT XPRO’l on ka stabiilsed süsinikkiust jalad, mis tagavad töökindluse ka konarlikematel tööpindadel. Lisaks on sel mudelil M-lock keeratav lukustussüsteem, mis võimaldab kiiret ja mugavat jalgade lukustamist. Statiivi jalgade asendi muutmine on tehtud võimalikult ergonoomiliseks ning on teostatav nii parema kui vasaku käega. Jalgu saab asetada kolme erineva nurga alla – ka iga jalga individuaalselt – et tagada stabiilsus ka maastikul pildistades.

Befree GT XPRO on varustatud ka Easy Link ühendusega, mis võimaldab lisaks kaamerale ühendada statiivi külge ka erinevaid foto- ning videotarvikuid nagu LED valgustid, reflektorid jm.

Statiiviga kuulub komplekti ka Manfrotto Advanced 496 alumiiniumist kuulpea (MH496-BH) – kompaktne, kuid tugev ja sujuv statiivipea. 496 kuulpea on varustatud kolme eraldiseisva juhtnupuga: peamine nupp kuulpea lukustamiseks, integreeritud hõõrdetugevuse kontroll, mis tagab ideaalse tasakaalu statiivipea ja kaamera vahel ning panoraami nupp, mis liigutab kaamerat horisontaalselt, võimaldades püüda sirge horisondiga maastikufotosid.

Advanced 496 statiivipea on varustatud ka universaalse 200PL-PRO kiirkinnitusplaadiga, mis ühildub nii RC2 kui Arca-swiss süsteemiga. Tänu sellele kiirkinnitusplaadile saab kaamera kinnitada enamikele Manfrotto ja teiste tootjate Arca-swiss statiivipeadele.

Befree GT XPRO Carbon statiivikomplekt on parim reisikaaslane profifotograafidele, kes varustusega sageli ringi rändavad. See kerge statiiv on optimaalne kombinatsioon kaasaskantavusest, jäikusest, kiirest ülesseatavusest ja hõlpsast käsitsetavusest ning uus 90° mehhanism teeb makrofotograafia märkimisväärselt mugavamaks. See on loodud ühe konkreetse eesmärgiga – pakkuda töökindlust, mida saab usaldada.

Lisainfo

Maksimaalne töökõrgus

162 cm

Pea mudel

MH496-BH

Pikkus transpordiasendis

43 cm

Kandevõime

7 – 10 kg

Materjal

Alumiinium

Töökõrgus kesksambata

141 cm

Maksimaalne koormus

10 kg

Kaal (g)

400

Jala sektsioonide arv

4

Jala diameeter

25,3 mm, 14,7 mm, 18,2 mm, 21,7 mm

Jalgade kaldenurgad

22°, 54°, 89°

Pea kinnitus

3/8"

Pea tüüp

Kuulpea

Minimaalne töökõrgus

9 cm

Külgkalle

-90° / 40°

Maksimaalne töökoormus

10 kg

Ette/taha kalle

-90° / 40°

Panoraampööre

360°

Lood

Puudub

Kinnitus statiivile

3/8"

Kiirkinnitusplaat

200PL-PRO

Kaamera kinnitus

1/4"

Kõrgus (mm)

115

Värvus

Must

Komplekt

Statiivikomplekt

Komplekti sisu

Statiivipea, Statiivikott, Kiirkinnitusplaat, Statiiv

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Manfrotto statiivikomplekt MKBFRC4GTXP-BH Befree GT XPRO”