Polar Grit X Pro Titan M/L

659.81

 • Militaartasemel vastupidavusega GPS-spordikell
 • 1,2″ alati aktiivne värviline puuteekraan
 • Pulsiandur, baromeeter, kompass & navigeerimine
 • Aktiivsuse jälgimine & viimasepeal treeningfunktsioonid
 • Aku kestab kuni 40 tundi treeningurežiimis

3 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 725882058726 Kategooria:

3 makset 180.28€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Tipptasemel multispordikell välitingimustesse
Polar Grit X Pro on militaartasemel töökindlusega, tugva safiirklaasi ja vastupidava akuga kell, mis toob randmele uued navigatsioonivahendid, alati aktiivsed välifunktsioonid ja Polari uusimad treeningulahendused, nii et saad minna, kuhu süda kutsub.

Titan
Polar Grit X Pro Titan mudel on tugevam kui ükski muu kell Polari välikellade seerias.

 • Titaanraam: ülitugev lennukititaan on tugev ja kerge ning näeb suurepärane välja
 • Komplektis kaks randmerihma: perforeeritud nahast ja fluoroelastomeerist
 • Ülikerge: koos rihmaga vaid 53 g

Seikle terviseks
Tänu militaartasemel vastupidavusega konstruktsioonile ja tugevale safiirklaasile saad hakkama igas keskkonnas. Tänu vastupidavale akule ja Precision Prime™ pulsiandurile saad Polar Grit X Pro spordikella usaldada. Asukohateavet annavad üksikasjalikud juhised ja sisseehitatud GPS. Avasta maailma ja õpi tundma oma keha ning mõistad, kui suurepärased need mõlemad on.

Ole kõigeks valmis
Kui oled parasjagu seiklemas, tahad olla kindel, et su varustus Sind kunagi alt ei vea. Polar Grit X Pro tuleb Sinuga läbi igast olukorrast.

Valmis kõigele vastu astuma
Tugev, kriimukindel, tippkvaliteediga – safiir on üks tugevamaid looduslikke läbipaistvaid mineraale maailmas. Polar Grit X Pro on varustatud safiirklaasiga, et Su kell oleks kõigeks valmis.

Militaartasemel vastupidavus
Polar Grit X Pro on läbinud mitu MIL-STD-810G-testi, milles katsetatakse erinevaid keskkonnatingimusi, sealhulgas kokkupuude äärmuslike temperatuuridega, äärmusliku niiskusega ja äärmusliku ilmaga, ning ka roostetesti, liiva ja tolmuga kokkupuute, sagedase mahakukkumise, kulumis- ja stressitestid.

 • Töötab äärmuslikel temperatuuridel: –20 – +50 °C
 • Ulatuslikud mahakukkumise, kulumis- ja stressitestid
 • Heaks kiidetud väga niisketeks tingimusteks
 • 100 ATM veekindlus

Vastupidav aku
Kella 346 mAh liitiumpolümeeraku peab treeningurežiimis koos GPSi ja pulsijälgimisega vastu kuni 40 tundi järjest. Kui lülitad sisse energiasäästurežiimi, siis võid treenida koguni kuni 100 tundi järjest.

Kellarežiimis koos pideva pulsijälgimisega kestab aku kuni 7 päeva.

Precision Prime™
Sünteestehnoloogiaga Polar Precision Prime™ pulsiandur jälgib Su südame löögisagedust otse randmelt. See ühendab optilise südame löögisageduse mõõtmise muude anduritehnoloogiatega, et välistada liikumisest tingitud häired südame löögisageduse signaalis ja ebausaldusväärsed näidud.

Üksikasjalikud juhised komoot rakendusest
Plaani ja kaardista komootiga üksikasjalikke teekondi ja sünkrooni need oma kellaga, et saada täpseid teekonnajuhiseid. Kas harrastad jalgrattasporti, matkamist, krossijooksu või maastikusõitu – komooti suurepärane plaanimis- ja navigeerimistehnoloogia võimaldab Sul hõlpsalt lahedaid kohti avastada ja Su kodupiirkond on tasuta.

Saad seigelda ka kodust kaugemal ning avastada veelgi rohkem tänu kaasasolevale tasuta piirkondade paketile.

Sama teed tagasi
Navigeeri mööda tuldud teed tagasi alguspunkti tänu ekraanijuhistele, mis näitavad liikumissuunda ja millist teekonda pead järgima – see annab Sulle vajalikud koordinaadiandmed ning distantsi Sinu ja alguspunkti vahel.

Teekond ja kõrguseprofiilid
Marsruudi- ja kõrguseprofiilide abil arvutatakse kaldenurgad ning saad vaadata, kui palju oled tõusnud või laskunud. Plaanitud marsruutidel saad kontrollida oma praegust asukohta, kui palju on veel minna ja milline maastik ees ootab.

 • Automaatne kaldenurga arvutamine
 • Treeningumaastiku kõrguseprofiilid
 • Saad üksikasjaliku ülevaate eesootavast marsruudist

Globaalsed satelliitnavigatsioonisüsteemid
Saad treenida parima positsioneerimisega igal pool maailmas.

Sisseehitatud GPS toimib koos globaalsete satelliitnavigatsioonisüsteemidega GLONASS ja Galileo ning Ida-Aasia ja Okeaania piirkondliku satelliitnavigatsioonisüsteemiga QZSS, et anda täpseid kiiruse-, distantsi- ja marsruudiandmeid üle kogu planeedi.

Abistatav GPS ütleb Su kellale kiiremini satelliitide eeldatavad asukohad ja võimaldab seeläbi saada neilt sekundite jooksul signaale, kus Sa ka ei oleks, isegi rasketes tingimustes.

Alati sisselülitatud ja töökindlad välinäidikud
Uhiuued näidikud annavad Sulle kiire juurdepääsu kogu teabele, mida vajad oma seikluse paremaks plaanimiseks, kuhu tahes otsustad minna.

 • Altimeeter: saad vaadata oma baromeetrilist kõrgust.
 • Koordinaadid: vaata oma täpset asukohta.
 • Kompass: saad vaadata suunda, kuhu oled teel.
 • Ilm: jälgi ilmaprognoosi.
 • Päevavalguse ajad: jälgi päikesetõusu, päikeseloojangu ja videviku aegu

Treening ja taastumine
Välitingimused on treenimiseks täiuslikud. See võib olla raske, see võib nõuda palju ja see võib olla kurnav, nii et eilsest tugevamana ja paremini valmistunult uuesti väljaminemiseks on taastumine otsustava tähtsusega.

Training Load Pro™
Treeningu ajal koormatakse Sinu keha erinevaid süsteeme. Training Load Pro kuvab Sulle pärast iga treeningukorda nii südame-veresoonkonnale kui ka luu-lihaskonnale avaldatud koormuse (kardiokoormus ja lihaskoormus) ning tajutud koormus aitab hinnata, kui suurt pingutust tajusid – nii mõistad keha vahetut pingutust ning jälgid koormusest tulenevat pikaajalist pingutust.

Jooksuvõimsuse mõõtmine randmelt – Running Power
Kui jooksed, töötab su keha vastu raskus- ja hõõrdejõule ning vajab mõlema jõu ületamiseks palju võimsust – jooksuvõimsus kuvab sinu energiakulu, arvutatuna su töökiiruse suhtes ja mõõdetuna vattides – mida kiiremini töötad, seda suurem võimsus.

Randmelt mõõdetav Polar Running Power on ainulaadne, sesst see annab väga tundlikult mõõdetud tulemuste kohta täpseid ja teaduslikult kinnitatud andmeid, vajamata lisaandureid.

FuelWise™
FuelWise™ on nutikas energiataaste abiline, mis aitab Sul leida pika treeningukorra või ürituse ajal parima viisi energia saamiseks.

Et pikema aja jooksul tulemuslikumalt treenida, pead oma keha korrapäraselt varustama süsivesikute ja joogiga. FuelWise™ saadab sulle nutikaid süsivesiku- ja joogimeeldetuletusi piisava energiataseme taastamiseks ja hoidmiseks pikkadel treeningutel.

Hill Splitter™
Hill Splitter™ tuvastab kõik üles- ja allamäed automaatselt GPS-põhiste kiiruse-, distantsi- ja baromeetriliste kõrguseandmete abil.

Siin kuvatakse sulle üksikasjalik teave Su soorituse, näiteks treeningukorral läbitud distantsi, selle läbimise kiiruse ning tõusude või laskumiste kohta igal tuvastatud mäel ning kohandatakse seda teavet automaatselt maastikuga, millel treenid, et iga pingutus läheks arvesse.

Sleep Plus Stages™
Piisav kogus kvaliteetset und on oluline nii tervise kui heaolu heaks. Magades läbib keha kolm tsüklit, mis koosnevad kolmest unefaasist: kerge, sügav ja REM-uni.

Sleep Plus Stages™ jälgib automaatselt une kestust ja kvaliteeti ja annab Sulle teada, kui kaua viibisid öösel igas unefaasis. Une jälgimine võib sul aidata kindlaks teha, millised päevased tegurid mõjuvad unele negatiivselt, ning mõista oma pikaajalisi uneharjumusi.

Nightly Recharge™
Nightly Recharge™ on automaatne öist taastumist mõõtev funktsioon, mis näitab, kui hästi taastud oma päevastest tegevustest. See aitab Sul iga päev teha üldise heaolu tagamiseks ja treeningu- või võimekuseesmärkide saavutamiseks optimaalseid valikuid.

Sinu olek Nightly Recharge™ põhineb kahel komponendil: kuidas magasid (une olek) ja kui hästi rahunes autonoomne närvisüsteem une varastel tundidel (ANSi olek).

Serene™
Lõõgasta enda keha ja rahusta meeli Serene™ juhendatud hingamisharjutuste abil.

Sügav hingamine on teadaolevalt lihtne ja tõhus viis stressi leevendada ja vastupidavust ning keskendumisvõimet parandada. Serene™ juhendab sind hingama aeglase ja korrapärase rütmiga, et sobitada südame löögisagedus hingamissagedusega – kuus hingamist minutis, mis on stressi leevendamiseks optimaalne hingamissagedus.

Vii oma treening järgmisele tasemele
Maksimeeri oma treeninguid ja taastumist Polari treeningutestidega. Vaata kõiki andmeid, mida vajad oma keha seisundi kontrollimiseks, jõudluse arvutamiseks, edusammude jälgimiseks ja treeningutsoonide kohandamiseks.

Nutikella põhifunktsioonid
Varustus, mida vajad, kui seda vajad.
Kui oled kodus või tööl või istud baaris või kohvikus ja kipud sinna välja tagasi, on kõik vajalikud vahendid, mida vajad plaanimiseks, korraldamiseks ja innustumiseks, siinsamas Su randmel.

Muusika juhtnupud
Liigu kella abil esitusloendis ja reguleeri helitugevust. Kell ühildub telefoni muusikarakendusega ja võimaldab hõlpsalt valida lugusid ilma telefoni välja võtmata.

Ilmateated
Saad vaadata oma asukoha praegust ilma ja 2 järgmise päeva tunniennustusi – sealhulgas tuule kiirust ja suunda, õhuniiskust ning temperatuuri.
Saadaval iOS ja Android telefonidega.

Nutiteavitused
Saad otse oma kellale teavitusi sissetulevate kõnede, sõnumite ja teadete kohta.

Kui telefonile saabub teavitus, siis kell väriseb ja ekraani allosas kuvatakse punane täpp. Kui Sulle helistatakse, hakkab kell värisema ja kuvab helistaja nime ning Sina saad oma kella abil kõnele vastata või sellest keelduda.
Saadaval iOS ja Android telefonidega.

Lisainfo

Kiirendusmõõtja

Jah

Ekraani diagonaal

1,2"

Ekraani lahutusvõime

240 × 240

Puutetundlik

Jah

Taustvalgus

Jah

Multi-sport

Kohandatavad spordiprofiilid

Mõõdetavad parameetrid

Hingamissagedus, Kiirus, VO2 max, Läbitud vahemaa, Päevane aktiivus, Põletatud kalorid, Sammud, Tempo, Treeningu kestus, Uneaeg, Passiivsus, Pulsisagedus

Muu

Treeningsoovitused, Stopper, Jooksuvõimekuse test, Rattavõimekuse test, Jalgade taastumise test, Navigeerimine, Hill Splitter, FuelWise, Jooksuvõimsus, Taastumisanalüüs

Nutiseadme rakendus

Polar Flow

Ekraani tüüp

Memory-in-Pixel LCD

Kõrgusmõõtur

Jah

Pulsiandur

Integreeritud

Valgussensor

Jah

GPS

Jah, GPS, GLONASS, Galileo, QZSS

Kompass

Jah

Bluetooth

Jah

Bluetooth protokollid

LE

Märguanded

Äratus, Rakendused, E-mail, Kõned, SMS, Passiivsus, Sotsiaalmeedia

Sobivad operatsioonisüsteemid

Android, Apple iOS

Kaal (g)

41

Värvus

Must

Aku kestvus

Kuni 7 päeva, 40 treeningtundi, 100 treeningtundi (energiasäästurežiim)

Laadimine

Laadimiskaabliga

Laius (mm)

47

Kõrgus (mm)

47

Sügavus (mm)

13

Rihma pikkus

145 – 215 mm

Rihma laius (mm)

22

Vooluallikas

Integreeritud liitium-polümeer aku

Aku mahutavus

346 mAh

Korpuse materjal

Titaan, Polümeer

Rihma materjal

Fluoroelastomeer, Nahk

Ilmastikukindlus

Veekindel (kuni 100 m sügavusel)

Töötemperatuur

-20 – 50 °C

Komplekti sisu

Spordikell, Kaks käepaela, Laadimiskaabel, Kasutusjuhend

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Polar Grit X Pro Titan M/L”