Razer juhtmevaba hiir Naga V2 Pro

237.49

  • Kuni 20-nupuline juhtmevaba mängurihiir
  • Ülitäpne 30 000 dpi Focus Pro 30K optiline sensor
  • Nii 2,4 GHz & Bluetooth kui juhtmega ühendus
  • Kolm vahetatavat küljeplaati
  • Razer Chroma valgustus

4 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 8886419333890 Kategooriad: , Silt:

3 makset 64.89€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Miks spetsialiseeruda ühele žanrile, kui saad neid kõiki valitseda? Domineeri igas domeenis Razer Naga Pro V2 V2 modulaarse juhtmevaba mängurihiirega, millel on 3 vahetatavat külgmist plaati. Saa meistriks nii MMO-s, Battle Royale’is, FPS-is kui mujal.

Razer Naga V2 Pro juhtmevaga laadimisega
Ühildub sujuvalt Razeri juhtmevabade laadijate ja muude tootjate Qi juhtmevabade laadijatega. Hiire laadimine pole olnud kunagi lihtsam.
*Laadimisdokk ei kuulu komplekti.

Razer HyperSpeed juhtmevaba tehnoloogia
25% kiirem kui ükski teine juhtmevaba tehnoloogia – tänu kiirele andmeedastusele ja sujuvale ühilduvusele ei erine see kuidagi juhtmega hiirest.. välja arvatud rohke liikumisvabaduse poolest.

Kolm vahetatavat küljeplaati
Tänu vahetatavale küljeplaadile saad oma hiire seadistada täpselt nii nagu vaja. Komplektis on kolm küljeplaati millel on kas 2, 6 või 12 nuppu. Iga plaat on spetsiaalselt loodud selleks, et aidata Sul kohaneda erinevate mängužanritega. Lisaks on tegemist mehaaniliste lülititega, mis pakuvad kuuldavat tagasisidet.

Kuni 19+1 programmeeritavat nuppu
Naga Pro V2 on Razer Synapse 3 kaudu täielikult seadistatav – hiire 20 nuppu võimaldavad luua makrosid ja sekundaarseid funktsioone, nii et iga liigutus saaks läbi viidud mugavalt ja kiiresti.

Razer optiline lüliti & Razer Focus Pro 30K sensor
Naga Pro V2 on varustatud Razer optilise lülitiga, mis kasutab infrapunast valgust, nii et iga hiireklõps registreerub kõigest 0,2 sekundiga. Lisaks on hiires kasutuses 99,6% täpsuse ja 30 000 dpi tundlikkusega Razer Focus+ optiline sensor. Kombineerides need kaks Sinu osavusega, ei leidu Sulle virtuaalvõitlustes vastast.

150 – 300 järjestikust mängutundi
Parendatud juhtmevaba tehnoloogia võimaldab Naga Pro V2’ga mängida Hyper Speed Wireless-iga kuni 150 tundi ning Bluetoothil kuni 300 tundi.

5 mäluprofiili
Naga Pro V2’ga saad aktiveerida kuni 5 erinevat mänguprofiili. Nii saad oma sätted kaasa võtta ja olla lahinguvalmis vaid hetkega.

Kolm võimalust ühendamiseks
Naudi sujuvat, viivitustevaba mängu Razer HyperSpeed juhtmevaba ühendusega, pikemat mänguaega Bluetooth ühendusega või mängi ja lae samaaegselt kasutades Razer Speedflex kaablit.

100% PTFE hiirejalad
Hiir libiseb sujuvalt üle mis tahes pinna, kuna selle alus on valmistatud puhtaimast kõrgeima kvaliteeditasemega PTFE-st.

Lisainfo

Hiire tüüp

Juhtmevaba hiir

Hiire disain

Paremakäeline

Sensori tundlikkus

30 000 dpi

Kiirendus

70G

Liides

Bluetooth, USB-C

Kerimisrullik

Jah

Klahvide arv

20

Profiilid

Jah (kuni 5 profiili)

Valgustus

Jah

Juhtmevaba tehnoloogia

Bluetooth, 2,4 GHz

Aku vastupidavus

150 – 300 tundi

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Razer juhtmevaba hiir Naga V2 Pro”