Razer mikrofon Seiren Mini, valge

70.90

  • Tipptasemel helikvaliteediga streaming mikrofon
  • Superkardioid salvestusmuster vähendab taustamüra
  • Põrutuskindel mehhanism vähendab vibratsioone
  • Ülikompaktne disain sobib igale lauale
  • Lihtne üles seada – plug and play

12 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 8886419377139 Kategooriad: , Silt:

3 makset 19.37€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Lase oma häälel kõlada
Razer Seiren Mini kompaktne streaming mikrofon, mis peidab endas parimaid tehnoloogiaid, mis panevad Sinu hääle tõeliselt võimsalt kõlama ning viivad Sinu voogedastuste kvaliteedi täiesti uuele tasemele.

Ülimalt täpne salvestusmuster
Seiren Mini mikrofon kasutab ülimalt täpset superkardioid salvestusmustrit, mis vähendab ümbritsevat taustamüra ning tagab selle, et heli on salvestatud võimalikult valjult ja selgelt, et Sinu publik kuuleks alati kõike.

Põrutuskindel
Kõige põnevamatel hetkedel võib ikka ette tulla juhuslikke koputusi ja kukkumisi. Sisseehitatud põrutuskindel mehhanism vähendab tekkivaid vibratsioone, et salvestades ei oleks kosta helianomaaliaid.

Kompaktne disain
Paljud professionaalsed mikrofonid säravad küll heal helikvaliteedi poolest, kuid võivad olla liialt suured ja kohmakad väiksemate laudade jaoks. Tänu oma kompaktsele korpusele saad Seiren Mini mikrofoniga nautida nii tipptasemel helikvaliteedi kui ka kompaktset ja tagasihoidlikku disaini.

Kallutatav statiiv
Mikrofon kinnitub sabiilsele statiivile, mida saab suunata nii, et see püüab Sinu häält parima nurga alt. Seiren Mini saab ühendada ka 5/8” keermega mõne teise statiivi külge.

Kiire USB ühendus
Seiren Mini on vaid tarvis ühendada USB kaudu soovitud seadmega ning pärast kasutatavas rakenduses helitugevuse sättimist, on juba aeg rääkida.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Razer mikrofon Seiren Mini, valge”