Samsung juhtmevabad kõrvaklapid Galaxy Buds2 Pro, valge

223.86

  • Juhtmevabad kõrvasisesed kõrvaklapid
  • 24-bitine HiFi helikvaliteet & integreeritud mikrofon
  • Nutikas aktiivne mürasummutus
  • Aku kestab kuni 5 h, laadimiskarp lisab veel 18 h
  • Kerge disain püsib kindlalt ja mugavalt kõrvas

5 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 8806094511406 Kategooriad: , Silt:

3 makset 61.16€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

  • Ülim Hi-Fi heli Sinu kõrvas
  • Sujuv ühenduvus
  • Mugavalt sobituv
  • Ülimalt kvaliteetne Hi-Fi heli nüüd juhtmevabalt

Kuula heli, nagu seda ette nähti, juhtmevabalt
Iga noot kõlab ehedalt, sest Samsung Galaxy Buds2 Pro kõrvaklappidest kõlab heli justkui otse kontserdilt. Täiustatud Samsung Seamless Codec abil kodeeritakse kogu 24-bitine heli ja Galaxy Buds2 Pro dekodeerib selle säilitades 24-bitise kvaliteetheli.

Nutikas aktiivne mürasummutus
Aktiivne mürasummutus (ANC) on parem kui eales varem. Kolme signaali-müra suhtega (SNR) mikrofoniga tuvastab ja kõrvaldavad Galaxy Buds2 Pro senisest rohkem välisheli – isegi tuulesahina.

Hääletuvastuse abil on lihtne vestlusi pidada. Lihtsalt räägi ning hääletuvastuse abil lülitatakse aktiivne mürasummutus välja ja aktiveeritakse välisheli – nii kuuled vestlust selgelt, ilma et peaksid Buds2 Pro klapid kõrvast ära võtma.

Kuula nagu oleksid lava ees
Nutika 360 audio abil kõlab heli tavapärasest realistlikumana. 360 audio algoritmid koos vahetu mitme kanaliga (5,1/7,1/Dolby Atmos) ja täiustatud Dolby Head Tracking sünkroonivad iga liigutuse, pakkudes kaasahaaravat elamust. 360-kraadise heli suund muutub, kui pead liigutad, tagades ruumilise elamuse.

Lihtne sidumine – ava ja puuduta
Galaxy Buds2 Pro kuvatakse Samsung Galaxy seadme ekraanil automaatselt ja selle saab ühe puudutusega siduda. Nii lihtne see ongi.

Galaxy Buds2 Pro Auto Switch funktsiooni abil tuvastatakse nutikalt nutiseadme kasutamine ja ühendatakse sujuvalt Samsung Galaxy telefon, tahvelarvuti ja kell. Telefoni vastuvõtmise sisse lülitamine töötab isegi siis, kui ühendus on loodud Samsungi teleriga. Telefonile vastamiseks pole vaja kõrvaklappe kõrvast ära võtta, kui Galaxy Buds2 Pro Bluetoothi kaudu Samsungi teleriga ühendatakse. Kõnele vastatakse lihtsalt Galaxy Buds2 Pro’d kaks korda puudutades.

Muidugi ühilduvad need kõrvaklapid ka teiste Android seadmetega. iOS seadmetega ühendamine on võimalik ainult Bluetooth’i kaudu ilma rakenduseta. 24-bitine heli on toetatud vaid uuemate Samsung One UI 4.0+ seadmetega.

SmartThings Find
Kas muretsed, et võid Galaxy Buds2 Pro ära kaotada? Ole mureta. SmartThings Find’i abil leiad oma armsad Galaxy Buds2 Prod asukohatuvastusfunktsiooni kasutades üles. Ka siis, kui need ei ole karbis.

Juhul kui Galaxy Buds2 Pro juurest ära lähed, annab sisseehitatud alarm sulle sellest teada, ja telefon saadab Sulle teate, et Sa eksikombel neid maha ei jätaks.

Iseenda mugavustsoonis
Naudi ergonoomilise disainiga kõrvaklappe, mis sobivad mõnusalt kõrva. Täiustatud õhuvoo tehnoloogia aitab vähendada survet kuulmekäigule ja minimeerib müra – mugavuse ja selguse nimel. Samsung Galaxy Buds2 Pro on 15% väiksemad kui Buds Pro, et klapid mugavalt kõrva sobiksid.

Aku
Naudi kuni viis tundi katkematut kuualmisaega, kui aktiivne mürasummutus (ANC) on sisse lülitatud, ja kuni 18 tundi, kui kõrvaklappe karbis laadida.

IPX7 veekindlus
Kuula edasi, tulgu vihm või päikesepaiste. Galaxy Buds2 Pro on higi-, vee- ja pritsmekindel.

Lisainfo

Sobivad operatsioonisüsteemid

Android, Apple iOS

Kõrvaklappide disain

Kõrvasisesed

Heli

360 ruumiline heli

Mikrofoni tüüp

Integreeritud mikrofon

Ühendus

Bluetooth

Bluetooth versioon

Bluetooth 5.3

Sobivad seadmed

Bluetooth ühendusega seadmed

Kõrvaklappide tüüp

Kõrvaklapid koos mikrofoniga, Mürasummutavad kõrvaklapid, Juhtmevabad kõrvaklapid

Aku kestvus

5 tundi, 8 tundi (ilma mürasummutuseta), 18 tundi (laadimiskarp)

Vooluallikas

Laetav aku

Laadimine

USB-C pesa kaudu

Värvus

Valge

Ilmastikukindlus

IPX7, Pritsmekindel

Komplekti sisu

Kõrvaklapid, Laadimiskarp, Kasutusjuhend

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Samsung juhtmevabad kõrvaklapid Galaxy Buds2 Pro, valge”