Aqara nutikodu moodul Roller Shade Driver E1

74.99

  • ZigBee 3.0 ühendusega nutikodu moodul
  • Kontrolli ja automatiseeri oma rulood
  • Ühildub enamiku ruloode ja kettidega
  • Töötab nii aku kui ka USB-C toitega
  • Lihtne paigaldada ja mugav kasutada

2 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 6970504215085 Kategooriad: ,

3 makset 20.49€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Aqara Roller Shade Driver E1 paigaldamine võtab kõigest viis minutit ning seejärel oled vabastatud igapäevasest tüütust kohustusest rulood üles-alla kerida.

Igakülgne ühilduvus
Aqara Roller Shade Driver E1 ühildub paljude populaarsemate häälassistentide ja nende ökosüsteemidega – nt Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa ja lisaks toetab moodul IFTTT kasutamist.

Lihtne ja mugav kasutada
Kasuta ruloo kontrollimiseks käepäraseid nuppe, nutitelefoni või lausa oma häält. Lisaks saad luua igapäevarutiine, et oma elu veelgi rohkem lihtsustada. Saad automatiseerida kellaajaliselt rulood üles-alla kerima just nii palju, kui seda ise soovid.

ZigBee 3.0 ühendus
Naudi kõige kiiremat, stabiilsemat ja energiasäästlikumat nutikodu tehnoloogiat.

Lihtne paigaldada
Lihtsalt keera kruvidega moodul seina külge, kinnita sobiv adapter, ühenda rulookett adapteriga ning Aqara Roller Shade Driver E1 on valmis ühendamiseks.

Sobib enamiku ruloode ja kettidega
Moodul sobib tänu neljale adapterile plastik- või metallkuulidega rulookettidele, mille läbimõõt on 3–6 mm. Roller Shade Driver E1 saab kasutada nii eri mõõtu kui ka eri tüüpi ruloodega.

Juhtmega või juhtmeta toide
Saad valida kahe kinnitusviisi vahel: juhtmega või juhtmevaba. Laadimiseks kasutab moodul USB-C ühendust. Moodulis on sisseehitatud energiasäästlik aku, mis kestab ligikaudu 2 kuud.

Kodu automatiseerimine
Ühenda seade Aqara Home rakendusega ning saad moodulit nupu abil juhtida, või unusta manuaalne kontrollimine üldse ära – pärast automatiseerimist töötab kõik iseseisvalt.

NB! Tööks on vajalik Aqara Hub, mis on müügil eraldi.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Aqara nutikodu moodul Roller Shade Driver E1”