Razer mängupult Wolverine V2 Chroma Gaming

189.99

  • Xbox Series X|S, Xbox One & PC mängupult
  • 6 täiendavat multifunktsionaalset nuppu
  • Razer™ Controller Setup rakendus
  • Ergonoomiline kummeeritud käepide
  • Razer Chroma RGB valgustus

Laost otsas

Tootekood: 8886419351023 Kategooriad: , Silt:

3 makset 51.91€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Kohanda. Kontrolli. Valluta.
Kus on võidurõõm, kui Sa ei saa seda omal moel teha? Razer Wolverine V2 Chroma saad kohandada just enda vajaduste järgi. Täiendavate ümbervahetatavate nuppude, Razer Chroma RGB valgustuse, vahetatavate thumbstick‘ide ja muuga relvastatud mängupult on valmis konkurendid ribadeks kiskuma.

Razer™ Mecha-Tactile nupud ja D-pad
Sarnane tehnoloogia, mis leidub ka Razer’i mängurihiirtel, tagab ülitundliku ja pehme puudutusega käivitamise, Razer™ Mecha-Tactile tegevusnupud ja D-Pad annavad igale liigutusele tipptasemel täpsuse ja terava taktiilse tagasisidega konkurentsieelise saavutamiseks.

3 miljoni klõpsuga elutsükkel tagab suurema vastupidavuse ja 0,65 mm vähendatud käitamiskauguse – 35% vähem kui keskmisel membraankontrolleril –, iga nupp on peenhäälestatud suurema täpsuse saavutamiseks, et näidata Sinu tõelist mängupotentsiaali.

6 täiendavat multifunktsionaalset nuppu
4 lisapäästiku ja 2 ümberseadistatava bumperiga mängupult võimaldab Su käskude arsenali suurendada tänu Xboxi Razer™ Controller Setup rakendusele.

Lae alla Xboxi Razer™ Controller Setup rakendus, et kohandada pulti oma mängustiili järgi. Anna endale konkurentsieelis, kaardistades ümber multifunktsionaalsed nupud, et hoida oma pöidlad thumbstick’idel, tehes samal ajal olulisi mängusiseseid toiminguid.

Vahetatavad thumbstick‘ide katted
Vali töö jaoks õige tööriist ja vaheta kaasasolevad katted hõlpsalt välja, vastamaks just Sinu mängustiilile ja ergonoomilistele eelistustele. Naudi loomulikumat ja täpsemat liikumist, olenemata sellest, kuidas thumbstick‘i kasutate.

Hair trigger režiim päästiku stop-lülititega
Puldi alumisel küljel asuva kahe liuguri sisselülitamine vähendab oluliselt peamiste päästikute liikumiskaugust – see eelis võimaldab Sul käske kiiremini saata.

Täiustatud ergonoomika
Puldi modifitseeritud L-kujulised käepidemed on varustatud libisemiskindlate kummist kattega, mis võimaldab pulti kindlalt hoida – loomulik ja pingutuseta kontroll.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Razer mängupult Wolverine V2 Chroma Gaming”