Hoya filter Variable Density II 58mm

109.00

  • Muutuva neutraalse tihedusega filter
  • Suurepärane kontroll särituse seadete üle
  • Võimaldab kasutada suuremat ava ja pikemat säri
  • Ei mõjuta värvustasakaalu ega detaile
  • 58 mm filtrikeermega objektiividele

5 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 0024066069894 Kategooriad: , Silt:

3 makset 29.78€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Hoya 58 mm muutuva neutraalse tihedusega filter võimaldab suurepäraselt kontrollida särituse seadeid, kuna see suudab muuta kaamerasse siseneva valguse hulka 1,5–9 astme võrra. Täpne sisseehitatud topeltrõnga disain võimaldab välimisel rõngal pöörata, et reguleerida neutraalse tiheduse mõju kõikjal vahemikus 1,5–9. Topeltrõngaga disain on õhuke, et vähendada vinjeteerimise tõenäosust lainurkobjektiividega. See filter võimaldab kasutada paljusid eriefekte, näiteks saab juhtida teravussügavust, kasutades laiemat ava või luua või juhtida liikumise hägusust,kuna on võimalik valida täiusliku hägususe saavutamiseks just õiged säriajad.
HOYA muutuva neutraalse tihedusega filter võib asendada erinevaid astmelisi ND filtreid, säästes raha ja aega, kuna pead ostma vaid ühe filtri ega pea efekti muutmiseks filtreid pidevalt vahetama.
Muutuva neutraalsusega filtreid kasutatakse näiteks koskede, autode ja teiste objektide taustast eristamiseks ning objektile suurema tähelepanu pööramiseks. Samuti heledates valgustingimustes, näiteks rannas või päikesepaistelisel päeval lumes fikseeritud säriajaga.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hoya filter Variable Density II 58mm”