Manfrotto statiivikomplekt MK055XPRO3-3W

460.57

  • Mitmekülgne, kuid kompaktne statiiv koos 3-suunalise peaga
  • 3-sektsioonilised alumiiniumist jalad
  • Kandevõime: kuni 8 kg
  • Maksimaalne kõrgus: 183 cm
  • 90° kallutatav kesksammas ja kolme loodiga statiivipea

2 laos

Tarneaeg: 3-5 Tööpäeva

Tootekood: 8024221623291 Kategooriad: , , Silt:

3 makset 127.94€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kirjeldus

Manfrotto MT055XPRO alumiiniumist statiiv
Manfrotto uuendatud disainiga 055 statiivid on veel paremad, kui varem. Esimeseks suureks muudatuseks on kesksamba horisontaalse asendi mehhanismi integreerimine statiivi kesksamba kinnituse sisse. See teeb MT055XPRO statiivi veel kompaktsemaks, samal ajal avardades statiivi kasutusvõimalusi. Vertikaalasendist horisontaalasendisse liigutamine on lihtne ning kiire, ei vaja statiivi lahti monteerimist ning saab teha ka siis, kui kaamera on statiivile kinnitatud.

MT055XPRO statiivi jalgade fikseerimiseks kasutatakse uut Manfrotto Quick Power Lock hoobasid, mis fikseerivad jala sektsiooni kiirelt ning kindlalt. Uus QPL kinnitus on disainitud võimalikult mugava opereerimise eesmärgil, kuid parandavad ka statiivi jäikust ning stabiilsust. Lisaks saab iga jala kaldenurka muuta individuaalselt tänu ülimugavale nurgavaliku süsteemile.

Manfrotto MT055 seeria statiividel on ka integreeritud vesilood statiivipea kinnitusaluse juures. Lood keerleb aluse ümber, võimaldades selle asukohta kasutajal vabalt valida. Tänu sellele on võimalik lood panna sellisesse asendisse, kus seda kõige parem vaadata on ning vältida loodi kaamera juhtnuppudele ette jäämist.

Uuel 055 statiivil on lisaks ka Easy Link ühendus, mis vimaldab kiirelt ja mugavalt statiivi külge lisaks kaamerale ühendada ka erinevaid foto- ning videotarvikuid, nagu LED valgustid, reflektorid või hoopis liigendkäe. Selle tulemina saab statiivi vabalt kasutada ka stuudios.

Manfrotto X-PRO 3-suunaline pea
X-PRO on Manfrotto kõige kompaktsem, täpsem ning töökindlam 3-suunaline fotopea.
Kokku voldituna on X-PRO äärmiselt pisikene, mistõttu on seda mugav kaasas kanda ka pikematel fotoretkedel. Kokku pakitult on selle mõõtmed ainult 13 × 13,5 × 13,5 cm. Vajaduse korral saab selle kiirelt avada ning kohe ka pildistama asuda. 

Sel statiivipeal on ette-taha ja külgedele kallutamise suundadel eraldi hõõrdetugevuse reguleerimise nupud. Tänu sellisele lahendile saab kaamerat mugavalt õigesse asendisse seadistada ka siis, kui lukustushoovad on täiesti lahti keeratud. Samas kaamera õiges suunas, saab pea kiirelt lukustada ning asuda pildistama. Lisaks on statiivipeal kolm loodi tagamaks sirge horisondi ka järsul mäenõlval, mistõttu kulub hilisemalt vähem aega fototöötlusele.

Töökindel ning vastupidav X-PRO 3-suunaline pea on valmistatud alumiiniumist ning toetab vabalt kuni 8 kilost fototehnikat, kaaludes ise samas tühise kilo.

Manfrotto MT055XPRO statiiv ning X-PRO 3 suunaline pea on valmistatud Itaalias.

Lisainfo

Pea tüüp

3-suunaline pea

Minimaalne töökõrgus

9 cm

Pikkus transpordiasendis

61 cm

Kandevõime

7 – 10 kg

Statiivi mudel

MT055XPRO3

Materjal

Alumiinium

Töökõrgus kesksambata

140 cm

Maksimaalne koormus

9 kg

Kaal (g)

1000

Jala sektsioonide arv

3

Jala diameeter

22,5 mm, 30 mm, 26 mm

Jalgade kaldenurgad

25°, 46°, 66°, 88°

Pea kinnitus

3/8"

Maksimaalne töökõrgus

170 cm

Maksimaalne töökoormus

8 kg

Pea mudel

X-PRO

Külgkalle

-30° / +90°

Ette/taha kalle

-30° / +90°

Panoraampööre

360°

Lood

Jah, 3

Kinnitus statiivile

3/8"

Kiirkinnitusplaat

200PL-14

Kaamera kinnitus

1/4"

Kõrgus (mm)

130

Värvus

Must

Komplekt

Statiivikomplekt

Komplekti sisu

Statiiv, Statiivipea, Kiirkinnitusplaat

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Manfrotto statiivikomplekt MK055XPRO3-3W”